Zobacz wyniki ankiety: Jaka grubosc jest optymalna?

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 3mm

    1 9.09%
  • 3.5mm

    7 63.64%
  • 4mm

    3 27.27%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    5
    Wedlug moich wstepnych obliczen, bylbym w stanie zrobic zetony o ciezarze 12gramow a moze nawet 14g

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    A ja obstawiam za 11,5 grama. Standard

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    To fakt 11,5 wydaje się standardem ale nie czepiajmy się 0,5 grama :lol:
    Sklepy internetowe coraz częściej oferują zestawy z żetonami 13,5 gramowymi. W każdym razie im bliżej 11,5 grama tym chyba lepiej. Co do grubości żetonów to nie wiem nawet jaka jest standardem, tutaj powinni wypowiedzieć się Ci którzy lubią wykonywać różne sztuczki z ich wykorzystaniem.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    25
    witam

    na jednej ze stron internetowych znalazłem informację, że produkowane przez nich żetony mają 2.5 x 39 mm (11.5 g) i 3.2 x 39 (13.5g)

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Prawde mowiac to moglbys np. na nastepny turniej przywiezc jakis probny egzemplarz takich zetonow, jezeli masz mozliwosc to np. po 5 zetonow kazdego rodzaju nad jakim sie zastanawiasz i wtedy byloby nam duzo latwiej ocenic, a ty w ciemno nie robilbys wiekszych partii.

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Pluszaq, widzę, że jesteś z Krakowa. Jak Ci to pomoże w rozważaniach projektowych, to możemy się jakoś umówić - pokazałbym Ci jak wyglądają żetony, którymi gramy w turniejach (różne rodzaje). Może łatwiej będzie Ci wtedy dopasować odpowiednie rozmiary/kształty.

    Jakbyś był zainteresowany daj mi znać na maila (pod przyciskiem ponizej), ew. na gg: #1267241 to byśmy się jakoś zgadali.

  7. #7
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Czesc
    Jestem bardzo zainteresowany.Potrzebuję pilnie żetonów na ok 10 osób.
    Czekam z niecierpliwością na konkrety.
    Posdrowienia erklos