Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 248
  1. #121
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez bugilugi Zobacz posta
    Powodem zmiany terminu rozgrywania turniejow jest mala ilosc grajacych.


    Sroda może jeszcze bardziej zmniejszyc frekwencje.Pozna godzina,dojda spotkania Ligi Mistrzów i Ligi Polskiej.Spadek frekwencji spowodowany byl odwolaniem jednego niedzielnego turnieju.Na nastepny przyszlo tylko 13 osob(niektorzy w dniu odwolania pocalowali klamke).Wczoraj juz bylo lepiej.I zapewne w nastepna niedzile bedzie jeszcze lepiej.Zastanow sie,czy ta zmian jest potrzebna.

  2. #122
    Dla mnie też niedziela zdecydowanie lepsza. W pełni zgadzam się ze Stanisławem. Wielu pokerzystów na pewno ogląda Ligę Mistrzów, która wkracza w decydującą fazę, do tego dojdą ważne mecze reprezentacji (znowu przekładanie turniejów?), a ponadto różne inne zajęcia oraz fakt, że wielu z nas gra 2 poprzednie i jedną następną noc na Imielinie.

  3. #123
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez Lukro Zobacz posta
    Dla mnie też niedziela zdecydowanie lepsza. W pełni zgadzam się ze Stanisławem. Wielu pokerzystów na pewno ogląda Ligę Mistrzów,...
    Nie tylko ogląda ale i obstawia u buka
    Zgadzam się z Lukro i Stanisławem, iż zmiana terminu nie jest najlepszym pomysłem, gdyż ja również wybrałem BBPL ze względu na niedzielę. Widzę również, iż zgadzają się z tym poglądem nowe osoby, które pojawiły się na ostatnim BBPL.
    To mówiłem ja - osoba, która była na wszystkich turniejach i na razie jest liderem

    pozdro dla wszystkich zwłaszcza nowych osób, dzięki którym jest szansa na zwiększenie frekfencji.
    słowik

  4. #124
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Witam!

    Wiec sprawa wyglada tak.

    Turniej gramy w niedziele nastepna i w srode nastepna tj 4 marca i 7 marca.

    Wiem ze bede rozne opinie na ten temat ale chce zobaczyc jak bedzie wygladac frekwencja w srody. Jesli bedzie wyzsza niz w niedziele to zostaniemy juz przy srodzie.


    pozdrawiam
    Bugi

    P.S.
    Mam nadzieje ze czesciej bedzie wypowiadac w sprawie ligi.


    P.S.
    Od niedzieli bedzie mozna zakupic w barze kanapki
    Ostatnio edytowane przez bugilugi ; 27-02-2007 o 17:37

  5. #125
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    wawa
    Posty
    30
    trosze zbyt emocjonalnie podszedlem do poprzedniego posta
    ale widze ze znacznie wiecej osob niz myslalem jest podobnego zdania, z drugiej strony sprawdzenie w praktyce obecnosci jak p[roponuje bugi wydaje sie logiczne, chociaz mam nadzieje ze wynik tego "eksperymentu" wplynie bardziej na termin rozgrywania przyszlego sezonu niz obecnego..

    pozdraffiam

  6. #126
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    175
    jestem za niedzielą

  7. #127
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    20
    ja pewnie będę w środe ale zupelnie mi ten termin nie pasuje, mysle że jest wiele innych powodów przez które jest mała frekwencja niż termin.
    Ostatnio edytowane przez palo ; 28-02-2007 o 14:01 Powód: frekw en cja

  8. #128
    Patrząc na opinie graczy wyrażane na forum zastanawiam się, Bugi, czy nie powinniście jednak pozostawić niedzielnego terminu. Entuzjastów śr jakoś nie widać, a wszyscy piszą, że im ten dzień nie pasuje. W ogóle uważam, że przed taką decyzją należało się skosultować z graczami (zwłaszcza stałymi). Doliczyłem się ok. 11 graczy, którym ten termin, delikatnie mówiąc, się niespecjalnie podoba.

  9. #129
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Tez to zauwazylem.
    Wiec raczej zostaniemy przy niedzieli a srode potraktuje jako rozegranie zaleglego turnieju.
    pozdrawiam
    Bugi

  10. #130
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Zapraszam Wszystkich dzisiaj na 15.30 do KLubu The Quest