Strona 51 z 81 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 809
  1. #501
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    jakby ktos mial linka do brameczek z liverpool-arsenal to bede wdzieczny

  2. #502
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    To ja jako pierwszy napiszę że nie jestem zadowolony z remisu. Przynajmniej tak na gorąco zaraz po meczu, później pewnie będę do tego podchodził bardziej trzeźwo. Fakt przegrywaliśmy (ewidentny błąd bloku który za szybko się rozbiegł) ale z przebiegu całego meczu uważam że Arsenal zostawił lepsze wrażenie, wypracował sobie więcej szans i powinien ten mecz wygrać (choć fakt że to nie łyżwiarstwo figurowe i za wrażenia artystyczne punktów się nie przyznaje).

  3. #503
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    eh Arsenal gra zajebisty futbol, łatwośc z jaka rozgrywają piłke jest porywajaca.Zawsze jest conajmniej jeden wolny zawodnik do którego mozna podac piłke. Wydaje mi sie ze brakuje im jednak takiego przywódcy, Fabregas nim jeszcze nie jest

    szkoda, bo niewiele brakowało by 3 pkt zostały na Anfield

    Warsaw myslalem ze znasz sie na angielskiej pilce. W premiership jest wielka czwórka, nie trójka, Arsenal mimo że ostatnio zajował 4 meisjce w lidze i nic w europie nie osiągał ciągle jest zaliczany i tworzy top 4 w Anglii

  4. #504
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    aha Kamyk 220% Twojej wygranej w czwartek jest moja

    gratki

  5. #505
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    Warsaw myslalem ze znasz sie na angielskiej pilce. W premiership jest wielka czwórka, nie trójka, Arsenal mimo że ostatnio zajował 4 meisjce w lidze i nic w europie nie osiągał ciągle jest zaliczany i tworzy top 4 w Anglii
    jak łatwo przeczytać, napisałem trójka, która rządzi w premiership, bo chyba o tych rozgrywkach rozmawiamy. Zresztą, już nieraz ferguson czy wenger podkreślali, że premiership jest dla nich ważniejsza niż sukces w europie. a dlaczego chelsea, mu i arsenal to wielka trójka w premiership? nie jestem pewien, ale chyba jedynym zespołem, który oprócz tych klubów wygrywał mistrzostwo w premiership (którą powołano chyba w 1991 roku) to blackburn (może jeszcze leeds). jestem za młody, żeby pamiętac sukcesy liverpoolu w lidze angielskiej (to chyba taki odpowiednik górnika zabrze u nas...)

  6. #506
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    to co mowisz jest prawda, ale i tak wiesz ze pewnie jako jedyny w europie mowisz o top3 w anglii
    nawet trenerzy których wymieniłes mówia o top4

    btw uwazacie ze Carra faulował w polu karnym? z evertonem to było oczywiste, tutaj bym chyba nie zagwizdał..

    Masch jest zajebisty

  7. #507
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    nie jestes jednak sam, jeden gosc na forum lfc napisał:

    Liverpool nie jest w tym sezonie wcale drużyną wielkiej 4, jest wielka 3 i jest reszta ekip, Liverpool w tym sezonie nie będzie walczył o mistrzostwo, nie będzie też na podium...
    tylko ze to rozpacz po ostatnich wystepach i ocena tylko w tego sezonu, a nie ogółu
    ale mimo wszystko You Will Never Walk Alone Warsaw

  8. #508
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    e tam, wiesz, ze tylko sie drocze w tym sezonie, jak tylko MU zapewni sobie bezpieczną przewagę nad lfc i tym samym, mario postawi mi single barrella, to chetnie cie na niego zaprosze

  9. #509
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ja juz lepiej zaczne kupowac beczki heinekena ...

  10. #510
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Pierwsze informacje z obozu United przed meczem z Arsenalem nie są optymictyczne Scholes wypada na 3 miesiące !!! . Druga fatalna wiadomość (jeszcze nie potwierdzona) to odnowiona kontuzja pachwiny Ferdinanda. O ile nieobecność Rudego w składzie można załatać wschodzącą gwiazdeczką Andersonem lub wracającym po kontuzji solidnym Carrickiem to o dziure w obronie będzie o wiele gorzej. Jest młodziutki Pique, ale czy On da radę rozpędzonej lokomotywie Arsenalu !? Trzymam kciuki, aby chociaż Evra sie wykurował, bo O'shea nie wzbudza u mnie zaufania.

    Za to wogóle nie martwię sie o pierwszą linię ! Wazza i Carlitos wspomagani przez CR7 i Naniego (chyba wygryzł Giggsa) są w stanie rozmontować każdą obronę.

    Czekam tylko kiedy zaczną sie docinki na lini SAF - Wenger ! Wiemy, że obaj Panowie za sobą nie przepadają

    Choć to dopiero wtorek, a mecz w sobotę to juz odczuwam gęsią skórkę !

    Pozdrawiam