Strona 2 z 81 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 809
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Heh Kirek, chyba będzie trzeba skasować tu kilka postów... bo ci bluźniercy ewidentnie nie wiedzą co piszą ;]]

    :twisted:

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Drauger czy Ty aby nie występowałeś na turniejach pokerowych w koszulce Liverpoolu? Rozumiem zmianę drużyny ale ponownie błądzisz :P

    Soprano po wczorajszym meczyku mam nadzieję że nawróciłeś się i już wiesz której drużynie należy kibicować

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Tak występowałem w koszulce liverpoolu, ale ona nic nie znaczy swego czasu będąc w LA stwierdziłem że sobie koszulke kupie a mieli tą i czegoś tam francuskiego a ta mi się spodobała (z wyglądu)
    A i nie błądze a za MU jestem od czasów Cantony, Schmeichela czy tego zdrajcy Beckhama:P

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    zobaczymy jak ten wielki liverpool przyjedzie do barcelony

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    To i ja wtrace swoje trzy grosze
    Zdecydowanie Man Utd....i to nie tylko ze od zawsze im kibicuje ale w tym sezonie graja poprostu najlepszy futbol......Mecze prawdy przyjda juz niedlugo dwa trudne wyjazdy...szczegolnie na stadionie Kanonierow bedzie ciezko....

    Apropos stadionu Kanonierow czy nie macie wrazenia ze doping na nowym stadionie jest nieco slabszy(ogladam tylko relacje telewizyjna ale na poprzednim stadionie jak kibice rykneli to czasami ciarki przechodzily)....A teraz jakby troszke gorzej to wyglada....moze akustyka nowego stadionu jest gorsza

    Glory Glory Man Utd!!!
    Pozdrawiam

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    United to niech lepiej nie przyjeżdżają do Londynu bo nawet nie mają kim postraszyć ekipy Wengera. Dostaną baty i znowu będą musiały pięści pójść w ruch

    A tak poza tym to nie jest najlepsza liga świata...

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    Ekipy Wengera nie ma co straszyc.....oni od poczatku sezony sa przestraszeni swoja forma.....raz wygrywaja 4-0 zeby za trzy dni przegrac 2-0...i tak w kolko!!

    Zycze im zeby udalo im sie zakfalifikowac do Ligi Mistrzow w nastepnym sezonie....

    Pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    Soprano po wczorajszym meczyku mam nadzieję że nawróciłeś się i już wiesz której drużynie należy kibicować
    Wiesz po wczorajszym meczu jestem jeszcze bardziej pewny ze wygramy z Wami w sobote (a wtedy o wtorek nie jestem pewien bo rafa wypusci wtedy mlodzikow). Dlaczego ? bo niby wczoraj wyni super ale gra nie, pierwsze 15 minut cisliscie na maksa a charlton tylko sie bronil, ale nic z tego nie wyniknelo, dopiero pozniej ten farciarski karny (podobno vanP byl na spalonym- ale nie widzialem powtorek) i charlton gra w 10. arsenal w sumie nie stworzyl nic groznego i bramka w koncwce 1 polowy gd goscie juz mysleli o szatni. Pozniej kolejny karny i gol w doliczonym czasie gdy charlton juz schodizl do szatni. Ogolnie wynik super ale gra mnie nieprzekonala, jedyny gosc ktorego sie obawiam do Henry- 1 spotaknie i taka forma, pelen szacunek.

    Cytat Zamieszczone przez kamyk1111119 Zobacz posta
    Apropos stadionu Kanonierow czy nie macie wrazenia ze doping na nowym stadionie jest nieco slabszy(ogladam tylko relacje telewizyjna ale na poprzednim stadionie jak kibice rykneli to czasami ciarki przechodzily)....A teraz jakby troszke gorzej to wyglada....moze akustyka nowego stadionu jest gorsza
    Doping byl kiepski, ale mozliwe ze tofakt ze stadion jest oomny, ale praktycznie spiewaly ylko 2 sektory no i druga rzecz ze spiewali chyba tylko 3 rozne piosenki ... loooool... tylko potrafili wrzucac Pardewemu (czy jak to sie pisze)- a dla tego goscia pelen szacunek.

    bring on ArseAnal !!

    a i jakies fotki:
    1) fajny znaczek na glownym wejsciu:
    Ostatnio edytowane przez Soprano ; 03-01-2007 o 17:45

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    ArseAnal !!
    Hmm widzę napinkę na poziomie Wisła-Skisła, Cracovia-Sracovia i Legła. No cóż Soprano trzeba będzie przekwalifikowac Twoją ulubioną ekipę na LiverFool

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    no to kirek oblewa a soprano zalewa :twisted: