Strona 11 z 81 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 809
  1. #101
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Pierwszy finał osiągnięty . Dwumecz z Tottenhamem nie był łatwą przeprawą. Dwa remisy i ostatecznie dogrywka w której ponownie po jednej bramce strzelili zawodnicy obu drużyn. Chimbonda jednak pomylił bramki i ostatecznie Arsenal wygrał 3:1 . W finale spotkamy się z Chelsea.

    A tak przy okazji podam link który otrzymałem ostatnio od Soprano. Bardzo sympatyczna stronka gdzie można obejrzeć bramki z wszystkich meczy.
    http://www.footytube.com/category/vi...h-premiership/

  2. #102
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Trochę późno, ale właśnie mi się przypomniało.
    Cytat Zamieszczone przez Onet
    Napastnik piłkarskiej reprezentacji Radosław Matusiak może służyć za przykład nie tylko dobrej gry, ale także dbania o własne interesy. Świadomy swojej wartości, znacznie podbił wysokość swojej pensji w nowym klubie - US Palermo.
    Kiedy w połowie stycznia przedstawiciele sycylijskiego klubu przyjechali na rozmowy do Bełchatowa, oferowali 25-latkowi zarobki rzędu 350 tysięcy euro rocznie. Matusiak nie spieszył się i czekał, aż zaoferują więcej. W końcu doszli do kwoty 650 tysięcy. Dopiero wtedy były gracz drużyny Oresta Lenczyka zgodził się na podpisanie kontraktu. Dodatkowo zarobi około 300 tysięcy dzięki temu, że zgodził się wcześniej wykreślić z kontraktu z GKS sumę odstępnego znacznie niższą od jego realnej wartości.

    Lider Orange Ekstraklasy za transfer lidera swojego ataku zainkasuje 1,9 miliona euro. Matusiak według podpisanej wczoraj w Mediolanie umowy, będzie grał w Palermo do 2010 roku.
    I co ty na to Soprano?

    :P,
    Kapol
    Ostatnio edytowane przez Kapol ; 03-02-2007 o 19:11

  3. #103
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    wlasnie zakonczyl sie meczyk m'boro-arsenal, musze przyznac ze gunnersi mieli ogromne szczescie ze w ogole zainkasowali 1pkt, bo bardzo cieniutenko wygladala dzis ich gra (taki flamini to chyba by sie w wisle nie lapal do pomocy). podobal mi sie dzis viduka, stary ale jary

    co do matusiaka, to oczywiste jest ze koles ma poukladane pod kopula i gra tez b.dobrze, wiec nie dziwi ze sobie wynegocjowal niezle warunki tez jestem bardzo ciekawy co na to soprano, ktory uparcie twierdzil ze to debil...

  4. #104
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Jeszcze tylko, żeby w tym Palermo nie siedział na ławce to już będzie pięknie. Ale wydaje mi się, że jest na tyle inteligentny, żeby nie zaprzepaścić swojej życiowej szansy. Szczególnie biorąc po d uwagę olbrzymie szanse jego ekipy na grę w LM w przyszłym sezonie.

  5. #105
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    o ile w ogole serie A bedzie istniala jeszcze w tym sezonie, po tym co zaszlo na sycylii...

  6. #106
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Przypomnę że jest to temat o Premiership. O Matusiaku mogliśmy rozmawiać w momencie gdy rozważano jego grę w Aston Villi. Teraz to temat zamknięty i proszę nie prowokujcie już więcej pyskówek.

    Cytat Zamieszczone przez warebel Zobacz posta
    wlasnie zakonczyl sie meczyk m'boro-arsenal, musze przyznac ze gunnersi mieli ogromne szczescie ze w ogole zainkasowali 1pkt, bo bardzo cieniutenko wygladala dzis ich gra
    To wszystko przez fakt że nie mogłem im kibicować ponieważ grałem PPT w Krakowie :|. A była taka okazja na wyprzedzenie Liverpoolu którzy również zremisowali.

    Z wiadomości z innych klubów wynika że Kuszczak przez najbliższy miesiąc pogra trochę w Lidze bo Van Der Sar złamał nos. Chyba że ze względu na zbliżającą się LM zdecyduje się grać w specjalnej masce ale jakoś nie wyobrażam sobie bramkarza korzystającego z takiego rozwiązania.

  7. #107
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    kurcze ale pech, ze nie widzialem tego zlamanego nosa, akurat ogladalem do 80 minuty i musialem wyjsc w kazdym razie dla nas polakow jest to szczescie w nieszczesciu, bo jezeli kuszczak wskoczy do bramki na miesiac i bedzie spisywac sie bardzo dobrze w waznych meczach, to moze juz w niej pozostac do konca sezonu.

  8. #108
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    http://www.fcliverpool.pl/?pid=2&tid...bc207937c0be75

    mieszane ucucia, ale Rafa to Rafa- nie bedzie (oby) czegos takeigo ze mamy kase kupujemy kogomozna za byle ile, gosc ma wizje i tego sie bedize trzymał
    Ostatnio edytowane przez Soprano ; 06-02-2007 o 17:09

  9. #109
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    No, Kuszczak w końcu zagrał i proszę. Jedna bardzo doba interwencja, czyste konto. Oby tak dalej!
    BTW
    Z tego co mnie pamięć nie myli, klubowa piosenka Liverpoolu brzmi "You will never wank alone". Mógłby ktoś potwierdzić?

  10. #110
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    to z kim oni wank, skoro nie alone ?