Strona 1 z 39 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 389
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    WITAM SERDECZNIE NA NOWYM WĄTKU WROCŁAWSKIEJ LIGI POKERA!!!!!



    kolejny sezon będzie się również odbywał pod patronatem firmy Betsson
    firma BETSSON postanowiła mocniej nas dofinansowywać i jestem przekonany że będziecie baaaaaardzo zadowoleni

    termin czwartek godzina 19.00 pozostaje bez zmian, rozgrywki bedą się odbywać w lokalu STAJNIA 8a. wierzę że dzięki mapce poniżej wszyscy traficie tam bez problemu.






    co nam oferuje BETSSON???
    - na dzień dobry każdy NOWY!!! (czyli taki który nie grał nigdy w turnieju ligowym pod patronatem betssona) gracz, który zagra na naszym turnieju dostanie 20$ (na konto w BETSSONIE) na rozruch bankrola
    - co tydzień bedą dla pierwszej trójki nagrody przelewane na konto w BETSSONIE
    1 miejsce - 70$ *
    2 miejsce - 50$
    3 miejsce - 30$
    *Wszystkie nagrody wypłacane na konto graczy mają formę gotówkową z zastrzeżeniem, że do gry mogą być wykorzystane natychmiast, jednak przed wypłata muszą zostać „obrócone” na koncie pokerowym zgodnie z zasadą: uzbierane 10 PunktówGracza na 1$ bonusa.
    - okazjonalnie betsson.com będzie dodawać nagrody dodatkowe do poszczególnych turniejów
    - min. 1100 $$$ na nagrody w punktacji długofalowej i na turniej mistrzów
    tutaj sprawa jest otwarta - jeśli gracze naszej ligi będą sporo grać na betssonie kwota ta wzrośnie - szczegóły jeszcze nieznane


    co oferuje nam STAJNIA 8a:
    - zniżka na piwo za okazaniem legitymacji studenckiej
    - zniżka 50% (!!!!) na kręgle dla pokerzystów odpadających z czwartkowego turnieju
    - osobna salka z barem i kelnerką na wyłączność (pamiętajcie o napiwkach!!!)
    - w czwartki rake 0% od gier cashowych - ale niedobitki które będą miały ochote grać cash do bardzo późna chyba zrozumieją, że będzie za to pobierana dodatkowa opłata.
    najprawdopodobniej będzie to kwota rzędu 30-40zł za każdą godzinę gry stołu po godzinie 3-4 rano. nie dotyczy to czwartku 4 stycznia.
    - wysoki poziom usług

    co zaoferuje nam BETSSON wspólnie ze STAJNIĄ:
    już w zeszłym sezonie obiecywalem stoły do pokera.... niestety nie jest to taka łatwa sprawa.
    wole nic nie obiecywać na 100% ale mam nadzieję, że będzie miła niespodzianka na początku lutego...



    ja ze swojej strony mogę obiecać, że:
    - będę się starał profesjonalnie prowadzić każdy turniej - np. zegar turniejowy na laptopie
    - będę cisnąć sponsora (BETSSON) o to by nie żałował kasy i nagród dodatkowych dla naszej ligi - ZAMĘCZĘ ICH!!!! (możecie mi w tym pomóc licznie grając na pokerromie naszego sponsora!!!!)
    - tak właściwie "obiecać" to mogę Wam wszystko... hihihihihihi.... - joke!


    wpisowe do turnieju od nowego sezonu bedzie wynosić 60zł.
    - 5zł idzie na koszta - wynajem stołów itp
    - 10zł idzie do skarbonki na fundusz nagród długofalowych i do turnieju mistrzów
    (przewidywana pula to ok 4500 zł przy zachowaniu dotychczasowej frekwencji)
    - 45zł z wpisowego trafia do puli

    tradycyjnie odbędzie się 12 turnieji z czego 9 najlepszych wyników bedzie zaliczanych do punktacji długofalowej. w przypadku równej ilości pdf-ów o wyzszej pozycji zadecyduje większa ilość wyższych pozycji
    a teraz podział nagród w długiej fali (nagrody od betssona mogą być wyższe):
    1. 200$ (betsson) + 25% z funduszu
    2. 125$ (betsson) + 20% z funduszu
    3. 75$ (betsson) + 15% z funduszu
    4. 50$ (betsson) + 5% z funduszu
    5. 50$ (betsson)


    prawo do udziału w turnieju mistrzów zapewni sobie czołowa siódemka długiej fali + gracz który się w tej siódemce nie zmieści a ma największą sume pdf-ów za poprzedni i obecny sezon wrocławskiej ligi pokera. to premia dla solidnych graczy którzy systematycznie grają na naszej lidze. to szansa także dla CIEBIE!!!!


    podzial nagród w turnieju mistrzów:
    1. 250$ (betsson) + 15% z funduszu
    2. 150$ (betsson) + 10% z funduszu
    3. 100$ (betsson) + 5% z funduszu
    4. 50$ (betsson) + 5% z funduszu
    5. 50$ (betsson)

    Procentowy podział puli przy odpowiedniej ilości graczy na turnieju czwartkowym:
    1-9; III miejsca płatne; 50 / 30 / 20
    10-18; IV miejsca płatne; 40 / 30 / 20 / 10
    19-27; V miejsc płatnych; 40 / 24 / 16 / 12 / 8
    28-36; VI miejsc płatnych; 35 / 20 / 15 / 12 / 10 / 8
    37 i więcej - tak by było dobrze

    nagrody mogą ulec DROBNYM modyfikacjom związanym z zaokrągleniem do równej kwoty.

    będą również nagrody niespodzianki o których bede na bieżąco Was informował.
    dajcie sobie szanse by je zdobyć i juz dziś załóżcie sobie konto w BETSSON-ie czyli
    u naszego wspaniałego sponsora



    W sezonie zima 2007 będą obowiązywać kary:
    - przymusowy "sit out" (5, 10 lub 20 minut)
    - odjęcie punktów w klasyfikacji sezonu (1, 5, 10, 20 punktów)

    Kary te będą przyznawane za naruszenie ogólnie przyjętych zasad turniejowych. Odjęcie punktów w klasyfikacji sezonu będzie stosowane tylko w wyjątkowych przypadkach oraz jako konsekwencja kilkukrotnych wcześniejszych kar sit out za to samo przewinienie dla danego gracza.

    Gracze po odpadnięciu z turnieju mają obowiązek niezwłocznie zgłosić swoje odpadnięcie osobie prowadzącej turniej (należy to robić osobiście - krzyknięcie że się odpadło nie jest wystarczającą formą zgłoszenia odpadnięcia z turnieju). Przyjęta będzie zasada że jeśli gracz nie zgłosi się niezwłocznie zostanie przesunięty na ostatnie miejsce w klasyfikacji turnieju.

    W przypadkach wyjątkowego naruszenia zasad turniejowych grozi kara dyskwalifikacji z turnieju (dyskwalifikacja oznacza sklasyfikowanie na ostanim miejscu w turnieju i zakaz gry w kolejnym turnieju ligowym). Przykładem zachowania za jakie nałożona może zostać kara dyskwalifikacji jest "chip dumping".

    Oczywiście gracze dopiero zaczynający grę w naszej lidze będą traktowani w sposób specjalny (kary za naruszenie zasad turniejowych będą zdecydowanie niższe - z reguły będą to tylko ostrzeżenia).

    chciałbym zwrócić szczególną uwagę na robienie zbyt wczesnej akcji na stole. np. fold lub bet po za kolejnością. było to w poprzednich sezonach zbyt mocno tolerowane i się nie skupiacie na tym co się dzieje na stole. w tym sezonie nie będzie już tak liberalnego traktowania. za akcje po za kolejnością będą kary!!!!!
    pamiętajcie też o tym by w ochronie własnych interesów mówić przed akcją jaką decyzję się podejmuje by nie było nieporozumień przy stole.

    warunkiem otrzymnia pdfów w turnieju jest osobiste rozegranie conajmniej jednego rozdania.


    mam też prośbę by każdy gracz podał mi dokładną pisownię swojego nicka na betssonie, bo niestety jest z tym sporo kłopotów
    __________________


    no i na koniec coś miłego

    liga startuje czwartego stycznia o 19. by zachecić Was do licznego udziału w turnieju inauguracyjnym , nasz wspanialy sponsor - firma BETSSON w podziękowaniu za poprzedni sezon i by zachęcić Was do udziału w turniejach ligowych w nowym sezonie
    dokłada do puli nagród pierwszego turnieju 500$$$
    struktura nagród będzie wygladać następujaco
    1 . 130$
    2 . 100$
    3 . 70$
    4 . 40$
    5 . 30$
    6 . 30$
    7 . 20$
    8 . 20$
    9 . 20$
    10. 20$
    11. 20$


    jeśli będziemy sporo grać na pokerroomie sponsora to takie akcje będą częściej
    myślę, że na przełomie lutego i marca będzie kolejny turniej z taką pulą nagród, więc radzę nie opuszczać żadnego turnieju na lidze

    ps. jesli ktoś ma jakieś wnioski, propozycje, skargi i zażalenia to zapraszam na PW lub gg1667252

    do zobaczenia na lidze
    mike
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 13-01-2007 o 03:22

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    W paragrafie o karach napisałeś o "sezonie jesień 2006".
    Do zobaczenia w czwartek

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    niegrałem jeszcze nigdy w turnieju na żywo i na 99% niemam konta w BETSSON niwiem czy dobże zrozumiałem ale jak przyjade w czwartek na turniejek to dostane 20$ na poczatek - czyli muszę założyć sobie konto ... a może ktoś chce mnie polecić na turniej?
    i jeszcze jedno pytanko czy jest tam gdzie auto zaparkować ?


    ps. do wrocka mam 55 km jeśli ktoś wybiera się ze świdnicy i okolic to niech da znac

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Olollo, dobrze zrozumiales, że jeśli po raz pierwszy zagrasz w naszym turnieju to dostaniesz 20$
    ze Świdnicy to zdaje się, że gengis jeździ jeśli się nie mylę...
    auto jest gdzie zaparkować...
    a chętnego na referala znajdziemy mogę to być np. ja

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    a ile sie czeka na te $$ ? btw pewnie to nie ta świdnica kolo zielonej ?

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    niektórych jeszcze teraz ścigam o podanie nicku by dostał kase za poprzedni sezon. mam nadzieję że będę miał komplet do jutra to pójdą już wszystkie wypłaty za poprzedni sezon oprócz nagród długofalowych które po turnieju mistrzów trafią na konta

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    konto już założyłem mam nadzieje ze depozytu jescze nie musze robić?i jeszcze pytanko powiedzmy jestem na 99,9% zdecydowany wybrac sie dowas o której musze sie pojawic aby wziąść udział w tym turniejku czy jakies rezerwcje są abym nie jechał tyle km na darmo

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    o 19 musisz byc

  9. #9
    Jak bedzie wygladala sprawa z paleniem przy stolikach?
    Wnioskuje o zwolnienie alutka z oplaty turniejowej

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    124
    no właśnie co z paleniem?