Strona 3 z 39 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 389
  1. #21
    Ja mam tylko taka uwage;
    Za pierwsze miejsce w calej lidze jest 15% dodatkowej puli natomiast za pierwsze miejsce w turnieju mistrzow 25%, wszyscy dobrze wiemy, nie zawsze ;] lepsza reka wygrywa a jeden turniej o niczym nie swiadczy, dobre zagranie... zla karta... no i odpadamy niby nie źli, bo na dluzsza mete dobre zagrania sie oplacaja, wiec moze powinnismy nagrodzic tą dluzsza mete bardziej niz jeden turniej... po to chyba te 12 turnieji

    nie wiem jak inni sie na ten temat wypowiedza i rozumiem ze Liga juz sie zaczela wiec zmian dokonywac pewnie juz nie bedziemy, ale to tak chociaz na przyszla lige

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    masz sporo racji pingwin. przemysle to , skonsultuje z zarządem ligi i w razie czego nie widze przeszkód by to zmienić.... trochę odruchowo skopiowalem rozklad nagród z poprzedniego sezonu zapominając że w tym sezonie bedzie dużo wieksza pula z opłat na długą falę.
    za poprzedni sezon były za to w turnieju mistrzów mniejsze nagrody od betssona co z grubasza wyrównywało różnice...
    co wy na to by poprostu zamienić rozkład nagród? ten rozkład z turnieju mistrzów niech będzie w długiej fali i na odwrót...

  3. #23
    Ja jestem za !!!

  4. #24
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    pewnie ze zmienic, liga dopiero sie zaczela, nie powinno byc protestow

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    oki.... będzie zmienione
    jeszcze raz przypominam że liga w środe!!!!!!!!!

    aha.... wiecie kto wygrał niedzielny turniej we wrocku mając 2900 w żetonach przy BB 3000????? robię audiotele

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    oki.... będzie zmienione
    jeszcze raz przypominam że liga w środe!!!!!!!!!

    aha.... wiecie kto wygrał niedzielny turniej we wrocku mając 2900 w żetonach przy BB 3000????? robię audiotele
    A sonda tylko dla miejscowych?? Bo jak nie to spróbuje zgadnąć

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    cciiiii..... nie podpowiadaj

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    144
    Gratki Michal!!Fiu, fiu!!

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    to był ciężki weekend ale bardzo udany

    w związku z organizowanym weekendem pokerowym w naszym miescie nie miałem czasu by napisać małe podsumowanie pierwszego turnieju...
    zacznę od nowości.... został pobity rekord frekwencji!!!!!!! 49 osób to new record
    fantastycznie mam nadzieję że średnią ponad 42 osoby na turniej będziemy mieli przez cały sezon
    kolejną nowością jest wprowadzony zakaz palenia podczas turnieju. decyzja ta została podjęta po demokratycznym głosowaniu. 13 osób było za paleniem reszta przeciw , nikt się nie wstrzymał. małym ukłonem w strone palaczy będą przerwy na "dymka" i zniesienie zakazu palenia przy stolikach blisko sceny gdy zostanie już tylko final table w turnieju.

    co do całej reszty to nic się nie zmieniło i aż wieje nudą... turniej znowu wygrał KEJARG i chyba nie ma zamiaru oddawać tytułu najlepszego gracza naszej ligi...
    WIELKIE GRATKI KRZYSIU!!!! grande forma (mam nadzieję, że w końcu wygram na Ciebie choć jednego coin flipa - póki co bilans jest chyba jakieś 6:0 dla Ciebie a parki częściej miałem ja...)

    JESZCZE RAZ PRZYPOMINAM ŻE CZWARTKOWY TURNIEJ TURNIEJ ZOSTAŁ WYJĄTKOWO PRZEŁOŻONY NA ŚRODĘ.
    STAJNIA 8A W RAMACH PRZEPROSIN ZA TAK NAGŁĄ ZMIANĘ DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ŚRODOWEGO TURNIEJU STAWIA PO BROWARKU
    BARDZO PROSZĘ BYŚCIE DALI ZNAĆ O TEJ ZMIANIE GRACZOM Z KTÓRYMI MACIE KONTAKT

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez ciuci12 Zobacz posta
    Alutek uwzględnij mnie w wynikach. Byc moze jest to spowodowane tym,ze wpisales 2 razy "tomek" (40),ktory jest na miejscach 30 oraz 28.Thx.

    i dwa razy jest lulu 19.... hhmmmm... nie wiem o co chodzi bo program jest ustawiony tak ze sam wychwytywał takie błędy.... musze się temu przyjrzeć - pewnie coś skopałem