Strona 2 z 39 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 389
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Olollo, ok 18.45 zaczynam zapisywać graczy. fajnie jak sa juz wszyscy najpóźniej o 19 ale praktyka pokazuje że nie zawsze wszyscy sa punktualnie. spóźnialskich mogę zapisać do turnieju do póki nikt nie odpadnie i turniej jest na pierwszym poziomie blindów, ale każde zapisanie się do turnieju po g. 19.15 jest okupione dodatkową opłatą 5zł.
    po zapisaniu graczy robie rozstawienie i losowanie, czasem trzeba jeszcze uzupełnić komuś żetony itp więc turniej zazwyczaj startuje ok 19.25-19.30.
    depozytu narazie nie musisz robic i zycze Ci byś nie musial tylko mnożył to co dostaniesz od sponsora heehehee


    remik - masz niezłe pomysły
    a co do palenia to porozmawiamy na lidze, bo skopałem sonde gdzie głosowało sporo ludzi spoza wrocka.

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    144
    Takze jestem za zwolnieniem Alutka z oplaty turniejowej.
    Chlopak ma wiecej pracy, niz przyjemnosci z grania.
    Niech ktos zrobi jakas sonde i lecimy z koksem.(moze wpisowe 62zl?)

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    178
    Niestety ja dojezdzam z drugiej strony, a najgorsze jest to ze powoli mi sie kierowcy wykruszaja

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    w końcu się udało....
    po ok 20 próbach gdy wielokrotnie odpadałem na niefarcie na miejscach płatnych ale nigdy nie dotarłem do final table... odpuścilem sobie granie turnieji i po 2miesiącach przerwy nowego ducha tchnął we mnie muszka który skwitował że to "łatwy" turniej więc po świętach zacząłem znowu szukać szczęścia w turnieju 4000$ gwarantowane.
    turniej dla mnie dziwny... mam zasadę że w turniejach z rebuy robię max jednago rebaja i prawie nigdy nie biorę add-on. tym razem goscie mnie strasznie stiltowali i zrobilem 5 rebaji - ostatniego pod sam koniec gdy sredni stack był już ok 4500. co uważam za świrka.... potem zrobiłem jeszcze add on. na final table sytuacja wyglądała mniej wiecej tak: lider mial ok 400k, kolejni 220k, 200k, ja ok 70k i reszta mniej... niestety wszyscy liderzy siedzieli zaraz za mną więc o kradnięciu blindów mogłem zapomnieć bo lider miał 100% oglądalności flopa, więc było ciężko ale jakoś się doczłapałem do HU gdzie miałem 100k a gosc całą resztę.... wydawało się niemożliwe by go uszkodzić ale kilka dobrych zagrań i mieliśmy pół na pół.... i już był mój co prawda HU trwał prawie godzinę ale gościa zniszczyłem
    dzieki muszka



    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 07-02-2007 o 15:31

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    GRATULACJE ! moja najwyższa wygrana to gdzieś ciut miej jak VI miejsce - zastanawiam się czy mam poco do was jechac na turniejek na zywo chyba mnie zjecie ps. chociaż... jestem dużo na +

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    144
    Gratki wielkie!!
    Ja w grudniu wygralem 3turnieje,ale gralo ciut mniej osob.
    Powodzenia w turnieju wroclawskim!!

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    15
    gratulacje i wy chcecie takiego zarobasa zwalniac z oplat :P , nie ale tak na powaznie jestem za wkoncu cos dla nas robi !

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348


  9. #19
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    BARDZO WAŻNA INFORMACJA!!!!
    turniej zaplanowany na 11 stycznia zostaje awaryjnie przesunięty na środę 10stycznia na godzinę 19.00.
    w imieniu lokalu "stajnia" bardzo przepraszam za tak niespodziewaną zmianę.
    będzie w ramach przeprosin drobna niespodzianka....
    bardzo proszę byście poinformowali znajomych pokerzystów z którymi macie kontakt.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    10
    Alutek uwzględnij mnie w wynikach. Byc moze jest to spowodowane tym,ze wpisales 2 razy "tomek" (40),ktory jest na miejscach 30 oraz 28.Thx.