Zobacz wyniki ankiety: Kiedy ma byc rozgrywana liga WLHS??

Głosujących
29. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Czwartek godz.19.00

    18 62.07%
  • Piątek godz. 19.00

    4 13.79%
  • Zamiana terminow WLP i WLHS (WLP-Czwartek , WLHS-Wtorek---godz 19.00 )

    7 24.14%
Strona 14 z 30 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 298
  1. #131
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    42
    Panowie, a moze tak troszke kultury??? Nie grywam juz od jakiegos czasu, ale interesuje sie tym co sie dzieje i czytam watki zwiazane z pokerem w Warszawie, ale chyba Was troszke ponioslo... Po co tyle niecenzuralnych slow?????

    Pozdrawiam,
    doti

  2. #132
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    115
    Pawcio twoja propozycja jest b.dobra i oczywiście zgadzam się z nią.

    Moja w załozeniu zakładała, że znamy tylko skład FT, bo z ustaleniem całości organizatorzy mieli problemy.
    Moja propozycja stawiała grupę z FT jakby na piedestale i automatycznie ja promowała, uderzała natomiast w graczy z miejsc tuz za FT.

    Propozycja Janiego uderza przede wszystkim w graczy z FT.

    Oczywistym jest, że im dokładniej poznamy miejsca zajęte przez graczy tym sprawiedliwiej zostana przyznane punkty.

    Tak na marginesie, czy ktoś pytał graczy które miejsca pozajmowali na ostatniej lidze, kiedy odpadli, jak były dwa czy trzy stoły, bo ja sobie nie przypominam takiej dyskusji ???
    Od kiedy wiadomo, że nie ma wyników??? Mam wrażenie, że po konsultacjach z wszystkimi graczami można byłoby co ustalić z błędem +/- 10%.
    W dalszym ciągu mam nadzieję, że jeszcze w czwartek uda się do naprawić.

    CoheR

  3. #133
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    115
    Acha i jeszcze jedno dochodzę do wniosku, że udzielanie się w dyskusji i przedstawianie swojego punktu widzenia mija się z celem. Wszystko może ci wyjść bokiem i narobisz sobie jedynie wrogów. "Masa" i tak pójdzie za głosem tego kto mocniej tupnie.

    Ci , którzy w prywatnych rozmowach mają inne zdanie siedzą cichutko i obserwują jak sie rozwinie dyskusja. Publicznie utożsamiają się z opinią większości, chociaż prywatnie myslą co innego.

    To tak jak z wyborami na prezydenta, czy parlamentarnymi niby wszyscy byli wrogami kaczek, a jednak ktoś na nich głosował tzn. w tajnym głosowaniu posłuchali siebie, aby w towarzystwie się nie skompromitować?

    Na marginesie nie głosowałem na kaczkę tylko od zawsze na JKM i bez komentarzy proszę

  4. #134
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    94
    Nie no, ja także mam nadzieje, że da sie jeszcze cos zrobić. Propozycja Pawcia jest warta przemyslenia i mam nadzieje ze ogranizatorzy sie jeszcze raz nad tym zastanowią. Pozdro!

  5. #135
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    wawa
    Posty
    17
    Moim zdaniem, wyniki da sie spokojnie odtworzyc,trzeba tylko troche dobrej woli.Gralo 29 osob,90% na pewno pamieta ktore miejsce kto zajal.Reszte sie dojdzie spokojnie.Nie trzeba grac zadnych dodatkowych turniejow.

  6. #136
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    ja byłem 13.
    pozdr
    warsaw

  7. #137
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    208
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    ja byłem 13.
    pozdr
    warsaw
    ja - 19

    MIPI

  8. #138
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Jestem ze Szczecina wprawdzie i organizuje lige tutaj i mimo, ze ja nie zgubilem nigdy wynikow to chyba troche przesadzacie z najazdem na Janiego, gdyby nie on to pewno Wasze ligi by tak ladnie nie graly, wszyscy najezdzaja a od dawien dawna nie widac by ktos nowy sie bral za organizacje...

    Ustalenie miejsc to nie jest przeciez tak straszny problem jak juz napisal Alutek, przed nastepna kolejka po prostu zanim zaczniecie grac obgadajcie to i tabela sie ulozy, najwazniejszy jest przeciez FT !!! kolejni gracza jak beda o 1 czy 2 miejsca wyzej czy nizej nic nie zarobia bo roznice punktowe sa bardzo male ...

    Co do programu Tournament Director bo widze, ze o nim piszecie i tez wjezdzacie na Janiego za jego brak, ja zamowilem ten program w Grudniu, czyli dawnoooo temu do tej pory nie mam klucza a support nie odpowiada

    Pozdrawiam

  9. #139
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    52
    bylem dziewiąty,

    pozdr
    Simon

  10. #140
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    ja w tym turnieju nie grałem...
    też głosuje od lat na JKM
    za dużo przekleństw panowie...
    listę uda Wam się odtworzyć wg mnie z dokładnościa 100% dla FT i min 80% dla reszty. w końcu macie dobra pamięć i ponad przeciętne IQ....
    troszkę Wam postaram się pomóc uspokoic nerwy
    kopiujcie listę dopisując się na nią i zobaczycie że wszystko się dobrze skończy
    1.
    2.solik
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9. simon
    10.
    11.
    12.
    13.warsaw
    14.
    15.
    16.
    17.
    18.
    19.mipi
    20.
    21.
    22.
    23.
    24.
    25.
    26.
    27.
    28.
    29.

    mam 350km do warszawki a prawie 14% listy Wam odtworzyłem ... hihihi... nie mówcie że jesteście gorsi , jak każdy zapamietał 14% to odtworzycie całe wyniki z min 95% trafnością
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 14-02-2007 o 01:50