Zobacz wyniki ankiety: Kiedy ma byc rozgrywana liga WLHS??

Głosujących
29. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Czwartek godz.19.00

    18 62.07%
  • Piątek godz. 19.00

    4 13.79%
  • Zamiana terminow WLP i WLHS (WLP-Czwartek , WLHS-Wtorek---godz 19.00 )

    7 24.14%
Strona 29 z 30 PierwszyPierwszy ... 1927282930 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 298
  1. #281
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    244
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Po pierwsze - Pawciu, mi Unibet wisi 80$ za LISTOPAD!! Więc nie robią na mnie wrażenia wasze problemy Zgłaszałem swój problem milion razy i nadal nic. Mam więc w dupie granie na Unibecie.
    Wiesz co Jack u mnie nie raz chodzilo o jakies 50 czy 60$ i wtedy tez mi sie nie chcialo z nimi walczyc. Jak beda dzieki temu bogatsi niech im idzie na zdrowie . Ale tym razem w bonusie powinienem miec okolo 1.500$ i jeszcze nie jestem na tyle bogaty zeby im to lekka reka odpuscic.

  2. #282
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Jak tak z innej beczki... sa moze gdzies wyniki z turnieju finalowego? bo jakos nie moge znalesc

  3. #283
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    208
    Cytat Zamieszczone przez bugilugi Zobacz posta
    Jak tak z innej beczki... sa moze gdzies wyniki z turnieju finalowego? bo jakos nie moge znalesc
    Przesadziłeś z tą prośbą
    MIPI

  4. #284
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez MIPI Zobacz posta
    Przesadziłeś z tą prośbą
    MIPI
    Przepraszam wyglupilem sie

  5. #285
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez bugilugi Zobacz posta
    Jak tak z innej beczki... sa moze gdzies wyniki z turnieju finalowego? bo jakos nie moge znalesc
    1. Kuba
    2. MMP1980
    3. Ventus

    ...i dalej już nie pamiętam. Grało chyba 21 czy 22 osób.

  6. #286
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Czy sa juz dostepne jakies konkretne informacje w/w temat? Czy liga bedzie miala nowego sponsora? Czy w ogole zostana podane informacje wczesniej niz na 2 dni przed rozpoczeciem nowego sezonu? W ogole odnosze wrazenie, ze nieco nas graczy olewacie na forum. Przynajmniej cokolwiek odpiszcie, bo totalna ignorancja zaczyna byc denerwujaca.
    Ostatnio edytowane przez Karas ; 06-04-2007 o 18:37

  7. #287
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jani i Clipper, przypominam o swojej propozycji - jeśli potrzebna jest jakaś pomoc w organizacji to ja jestem chętny

  8. #288
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    208
    Cytat Zamieszczone przez Karas Zobacz posta
    Czy sa juz dostepne jakies konkretne informacje w/w temat? Czy liga bedzie miala nowego sponsora? Czy w ogole zostana podane informacje wczesniej niz na 2 dni przed rozpoczeciem nowego sezonu? W ogole odnosze wrazenie, ze nieco nas graczy olewacie na forum. Przynajmniej cokolwiek odpiszcie, bo totalna ignorancja zaczyna byc denerwujaca.
    Tia, odpowiedzi chyba ze dwie strony...

    A co uregulowania zaległości sponsora - na moim koncie pustynia... Unibet trzymajcie tak dalej...
    MIPI

  9. #289
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    244
    Cytat Zamieszczone przez Jani Zobacz posta
    20% nagród bedzie przyznane odrazu za reszte trzeba bedzie wyrobic 2VIP za kazdego wygranego dolara.

    Może na to pytanie uda mi się tutaj uzyskać odpowiedź. No więc po 5 dniach walki z suportem udało mi się uzyskać odpowiedż na wielce skomplikowane pytanie, czy bonus mam już przypisany oraz ile on wynosi. No i co się dowiedziałem. Bonus mam, podobno od 2 kwietnia ale teraz najlepsze aby bonus wyrobić należy ugrać 5 VIP na 1$. Jak to się ma do twojego cytowanego powyzej posta Jani? Czy z tym sponsorem naprawde nic nie moze byc normalnie zalatwione?

  10. #290
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Najpierw w kwestii nagród od sponsora - ja wysyłam co miesiąc do Unibet pełny wykaz komu ile "gotówki" ile bonusów i ile VIP do wyrobienia bonusu. Następnie wysyłam ciągle infomracje komu nie wpłynely pieniązki itd itp.

    W kwestii nowego sezonu ligi. W kolejnym seznie WLHS najprawdopodbniej nie bedzie miala sponsora - zobaczymy czy bez sponsora (jaki by on nie byl) frekwencja w dalszym ciagu bedzie na odpowiednim poziomie. Poniewaz jestesmy juz nauczeni doswiadczeniem ze organizacja turniejow finalowych w trakcie wakacji jest dosc skomplikowana sezon zakonczy sie pod koniec wakacji a turniej finalowy odbedzie sie na poczatku wrzesnia - w najblizszych dniach podamy pelne info na temat nowego sezonu. W najblizszy czwartek rozegramy turniej ale nie bedzie on zaliczany do klasyfikacji ligowej.