Zobacz wyniki ankiety: Kiedy ma byc rozgrywana liga WLHS??

Głosujących
29. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Czwartek godz.19.00

    18 62.07%
  • Piątek godz. 19.00

    4 13.79%
  • Zamiana terminow WLP i WLHS (WLP-Czwartek , WLHS-Wtorek---godz 19.00 )

    7 24.14%
Strona 2 z 30 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 298
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Cytat Zamieszczone przez clipper1 Zobacz posta
    jutro powinienem juz opublikowac regulamin razem z nagrodami miesiecznymi oraz rozpiska poszczegolnych turnieji i podzialem puli oraz punktow.
    Hmm juz jest pojutrze a tu wciaz brak szczegolow. Nawet nie ma pewnosci kiedy pierwszy turniej. Czyzby jutro??

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Turniej jest jutro (czwartek) o 19:00

    A oto oficjalne info o nagordach od sponsora ligi - UNIBET.com:
    400$ jest dorzucone do puli nagród każdego turnieju
    1 miejsce 175$
    2 miejsce 125$
    3 miejsce 75$
    4 miejsce 25$

    Najlepszy gracz miesiąca otrzyma nagrodę w wysokości nie mniejszej niż 500$ (w tej chwili jeszcze dogadujemy tą kwestię i zapewne będzie to jednak sprzęt elektroniczny o wartości około 3000zł ale ta informacja jeszcze nie jest pewna)

    Najlepsi gracze w sezonie będą mieli do podziału 3000$ - dokładny podział tej kasy zostanie przedstawiony w najbliższym czasie.

    Dla wszystkich graczy, którzy zagrali w turnieju live, będzie dostępny freeroll z pulą 500$ - będzie on rozgrywany w środy o 21:00.

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Szanowny Kolego Jani

    Czy nagrody WLHS będą obwarowane wyrabianiem jakis rake'ow na platformie Szanownego Sponsora ?

    zadałem również podobne pytanie na stronie "zwykłej WLP"

    pozdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Szkoda że już nie ma wyjazdów na mecze Premiership jako nagrody miesiąca.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez Jani Zobacz posta
    Turniej jest jutro (czwartek) o 19:00

    Dla wszystkich graczy, którzy zagrali w turnieju live, będzie dostępny freeroll z pulą 500$ - będzie on rozgrywany w środy o 21:00.
    1. Czy termin - czwartek 19 pozostanie niezmienny az do konca sezonu? Prosze organizatorow o jak najszybsze potwierdzenie.

    2. Czy freeroll moglby startowac nieco pozniej (powiedzmy 22 - zwykle i tak nie trwa dluzej niz 1-1,5h)

    Pozdrawiam,

    Karas

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    To ja mam pytanie o podzial wpisowego z kazdego turnieju, czy bedzie podobnie jak w zeszlym sezonie i turniej mistrzow czy cos sie zmieni?

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    20% nagród bedzie przyznane odrazu za reszte trzeba bedzie wyrobic 2VIP za kazdego wygranego dolara.
    Termin do konca sezonu bedziemy grali w czwartki - byc moze zmienimy godzine rozpoczecia turniejow na 20:00 o czym poinformujemy na forum.
    W kwestii freerollow i ich rozgrywania o 22:00 mysle ze da sie zrobic. Podpytam graczy na najblizeszej lidze czy wszystkim pasuje takie rozwiazanie.

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    132
    to ja tak, chuj że się wcinam, ale czwartek eliminuje mnie z przyszlotygodniowego....jakby byl piatek, to obiecuje prztlezc z walizkami z lotniska ok 22.... moze piatek wyjatek?

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    7
    Mam pytanie o wysokość wpisowego i o której mam przyjechać jeżeli chciałbym zagrać. I gdzie odbywa się WLHS i jeszcze o której zazwyczaj się kończy turniej. To chyba wszystko i z góry dzięki za odp.

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Wpisowe do turnieju wynosi 330 zł , turnieje odbywaja sie w Barze Alternatywnym przy ulicy Szolc Rogozinskiego 1
    Zaczynaja sie o 19:00 a koncza kolo 01:00