Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59
  1. #51
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Idż na SH z pełnym BI, wtedy gramy w pokera a nie umieramy sto razy, no ale każdy gra jak chce

  2. #52
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Witam.
    Codziennie spoglądam sobie z ciekawości na ten blog, ale coś kiepsko z tą aktualizacją danych!!!
    Pozdrawiam.

  3. #53
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez tygrys1111 Zobacz posta
    Witam.
    Codziennie spoglądam sobie z ciekawości na ten blog, ale coś kiepsko z tą aktualizacją danych!!!
    Pozdrawiam.
    niestety autor tego blogu czyli ja jak zwykle zaczął szaleć na wysokich stawkach i wjebał to co miał :P kurwa kiedy ja sie wkoncu naucze grac zgodnie z bankrollmenagment :P

  4. #54
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    he,he też walczę sam ze sobą żeby nie stracić całej kaski, miałem już 90$ ale coś mnie podkusiło żeby poszaleć na wyższych stawkach i zostało mi 40. Ale teraz biorę się w garść i jak przegram 5$ to już nie gram w tym dniu tylko na następny. Kiedyś tak grałem i zawsze dobrze na tym wychodziłem.
    Pozdrawiam

  5. #55
    GuestT Guest
    Wygrzebałem PrzeczytałemI w świetle obecnych wyników można śmiało postawić tezę ze oto narodził sie polski P Hellmuth

  6. #56
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    lucky jak w pol roku zbudowales bankroll zeby grac w turniejach z BI po $300 czy $100+R czyli strzelam cos kolo przynajmniej $4k ? grind na stolikach, trafiles raz a dobrze w MTT czy moze z wlasnej kieszeni?
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 16-07-2007 o 14:21

  7. #57
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Wygrał 10k$ we freerollu i się zaczęło.

  8. #58
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez adamjoz Zobacz posta
    lucky jak w pol roku zbudowales bankroll zeby grac w turniejach z BI po $300 czy $100+R czyli strzelam cos kolo przynajmniej $4k ? grind na stolikach, trafiles raz a dobrze w MTT czy moze z wlasnej kieszeni?
    wygralem freerolla na betdirect $11k, duzo wyplacilem(czytaj 6k) z tego troche przegralem na high (lol) cashgames, pozniej zebralem wszystkie pozostale pieniadze na redkings (1.5k) i mialem w planach grac cashgames LOL i to nawet gralem przez chwile (czytaj pol dnia) wtedy postanowilem zagrac turniej i los chcial wygralem go lol i pozniej juz moj przebieg wygranych mozesz zobaczyc na OPR(officialpokerrankings) : )

  9. #59
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Nie wiem po co sie pchasz na cash games,graj turnieje LUCKY skoro tam idzie Ci wysmienicie.Kiedys slyszalem ze dobry gracz turniejowy nigdy nie bedzie dobry w cash,natomiast dobry gracz cashowy moze tez osiagac wspaniale wyniki w turniejach.Takze good luck....