Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Od ostatniego turnieju minęły już prawie 2 miesiące, więc chyba najwyższy czas podjąć jakieś kroki i zorganizować kolejne spotkanie. W tym momencie pewnie u wielu osób panuje 'gorący' okres, zwłaszcza na studiach, ale gdzieś koło połowy lutego pewnie się już rozluĽni.
    Możnaby w międzyczasie ustalić wstępnie kiedy i gdzie byśmy zagrali. Jakichś wolnych 'ustawowo' dni w najbliższym czasie raczej nie będzie, także myślę, że trzeba nastawić się na jakąś sobotę ew. niedzielę.

    Wszystkie propozycje kto kiedy może zagrać, oraz ew. czy ktoś się chce podjąć organizacji turnieju u siebie, proponuję zgłaszać w tym wątku. Jak się już trochę postów uzbiera i coś się wyklaruje podejmiemy decyzję.

    Żeby zacząć, mi póki co odpowiada każdy termin. Mógłbym też zająć się organizacją turnieju w Krakowie, choć nie ukrywam, że z chęcią pograłbym w innym miejscu.

    Pozdrawiam serdecznie i czekam na odzew,
    Marian

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Taa.. pomysl jest bardzo dobry
    Z mojej strony - mam troche ostatnio problemy z chajcem - ale najwyzej sie zapozycze i mysle bank wpadne 8)
    Co do terminu to napewno wole w Sobote niz w Niedziele bo lepiej pociagi kursuja.
    Co do miejsca - to ostatanio byl u nas wiec teraz mysle mozna zrobic gdzie indziej - moze jakies nowe miasto ? Wawa ?
    No najlepiej jak sie wypowie ktos chetny by zorganizowac...

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Jeżeli mogę wtrącić swoje zdanie to mi najlepiej by pasowało 14 lutego (sobota).... lub tydzień wcześniej...
    ale oczywiście to tylko propozycja, a zapewne nie wypali bo za mało zcasu juz zostało

    pozdrawiam

    Soprano

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    14 luty to walentynki i czesc osob moze miec inne plany 8)
    tydzien wczesniej to napewno zawczesnie.
    ja mysle ze raczej optymalnie by bylo 21/28 II

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha
    14 luty to walentynki i czesc osob moze miec inne plany 8)
    tydzien wczesniej to napewno zawczesnie.
    ja mysle ze raczej optymalnie by bylo 21/28 II
    No nie pomyślałem o tym.... :roll:

    Soprano

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118
    Po 20 jest jeszcze sesja poprawkowa (ewentualne) wiec ustawiajcie cos na poczatku marca coniektorzy dostana zwroty podatku np ja wiec bedzie za co grac. no ale to tylko taka moja sugestia
    Pozdrawiam i do zobaczenia przy stoliku

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Piszę się obowiązkowe a nie ewentualne :lol:

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    witam, nie miałem jeszcze przyjemności zagrać w organizowanych przez was turniejach, ale bardzo chętnie bym spróbował. Co do terminu i miejsca, to zdecydowanie byłbym za pierwszym weekendem marca, jak parę osób wyżej. Dokładnie 6-7 marca. Jest trochę czasu, więc każdy mógłby sobie go zarezerwować. Obecnie losy rzuciły mnie do Krakowa, a ponieważ Pan Główny Organizator, jak rozumiem, też tutaj przebywa, proponuję Kraków. Wtedy oczywiście też chętnie pomogę przy organizacji. Pozdr, i do zobaczenia. Warsaw

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Cytat Zamieszczone przez warsaw
    witam, nie miałem jeszcze przyjemności zagrać w organizowanych przez was turniejach, ale bardzo chętnie bym spróbował. Co do terminu i miejsca, to zdecydowanie byłbym za pierwszym weekendem marca, jak parę osób wyżej. Dokładnie 6-7 marca. Jest trochę czasu, więc każdy mógłby sobie go zarezerwować. Obecnie losy rzuciły mnie do Krakowa, a ponieważ Pan Główny Organizator, jak rozumiem, też tutaj przebywa, proponuję Kraków. Wtedy oczywiście też chętnie pomogę przy organizacji. Pozdr, i do zobaczenia. Warsaw
    Całkowicie się zgadzam i jestem za

    Soprano

    PS> Mam nadzieje, zę zdąrzę do tej pory zaliczyć poprawkę z egzaminu...

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Soprano heh co tym z tym "Gosciem" caly czas :shock:
    no i mi tez by pasowal 6-7 marzec, Krakow chetnie ;]
    Marian co ty na to ?