Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Jak widać dyskusja, choć powoli, przyniosła pewne efekty. Także postaram się zorganizować turniej w Krakowie, jeśli się uda to 6.III. Na początku przyszłego tygodnia zorientuję się jak wyglądają sprawy lokalowe i czym prędzej dam znać co z tego wynikło.

    Dzięki za wszystkie dotychczasowe głosy i pozdrawiam serdecznie,
    Marian

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha
    Soprano heh co tym z tym "Gosciem" caly czas :shock:
    no i mi tez by pasowal 6-7 marzec, Krakow chetnie ;]
    Marian co ty na to ?
    a bo jakieś to forum dziadowskie :lol:


    Soprano

    PS. Mam "loguj zawsze przy wejściu" czy jak to się zwie ale coś w cookie mam zrąbane i zawzse bym musiał się logowac a mi się nie chce

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    a bo jakieś to forum dziadowskie :lol:


    Soprano

    PS. Mam "loguj zawsze przy wejściu" czy jak to się zwie ale coś w cookie mam zrąbane i zawzse bym musiał się logowac a mi się nie chce
    to sobie wstaw do ulubionych link taki jak masz po zalogowaniu a nie czyste "poker.prv.pl" - wtedy powinno dzialac 8)

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    jakieś newsy o turnieju??

  5. #15
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No wlasnie czekamy na info od mariana, pewnie niedlugo cos powinno sie wyklarowac.

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No wlasnie czekamy na info od mariana, pewnie niedlugo cos powinno sie wyklarowac.

  7. #17
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Długo nie odpisywałem w tym wątku, gdyż chciałem poczekać aż już wszystko będzie wiadome i tak się teraz właśnie stało!
    Tak więc turniej odbędzie się nie w Krakowie, jak to pierwotnie planowałem, ale w Katowicach. I nie 6/7 marca, ale tydzień póĽniej - w niedzielę 14-ego.

    Szczegółowe informacje dałem przed chwilą na planecie: http://www.poker.w.pl. Na wszelkie pytania odnośnie turnieju chętnie odpowiem, np. na tym forum. Wstępne sygnały wskazują, że może być całkiem sporo osób.

    Także dzięki wszystkim za cierpliwość i do zobaczenia!!!