Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    mam 52 party points na PP. Mam pytanie czy mogę grać za te punkty na realną kaskę i ile to jest?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Przyłączę się do tematu i spytam o formy wpłaty na PP oraz o to czy ktoś chce wykorzystać bonus "przyjaciel" bo zamierzam zacząć tam grać.

  3. #3
    mam konot na PP dwa razy wyciągnąłem po 1000 USD, ale generalnie jestem w plecy. Może to dlatego że nie używam PT ? sam nie wiem, jeśli chodzi o bonus przyjaciel to jestem chętny. Mój gg 7186955

  4. #4
    na PP najlepiej płacić kartą. Nikt nie wynaga od ciebie skanów dokumentów. a wypłata z powrotem na katrę to 2 dni robocze

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Nie gram na PP ale wyciągałes 2 razy po 1000$ i masz tylko 50 punktów. I drugie co mnie ciekawi to ile Ty tam kasy wpompowałeś skoro jestes w plecy :|??

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Ta, tez mnie to ciekawi, jak mozna byc duzo wiecej w plecy niz 2 tysiace, wyciagnac z party 2 k$ w tym czasie robiac tylko 55punktow...

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    2k$ i tylko 55 pkt hmmm, chyba że wygrał jakiś turniej, ale na cash game jest to niemozliwe. Ja dopiero co ugralem 130$, a mam juz 300pkt

  8. #8
    sam nie wiem jak to możliwe ze mam tylko 55 punktów, ale gdzieś się Wam zagubił sens mojego postu. Zajżyjcie na samą górę i jak ktoś może mi pomóc to niech pomoże a jak nie - proszę powstrzymajcie się od złośliwych komentarzy

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Zadajesz idiotyczne pytania to masz takie odpowiedzi. Chłopie zejdz na ziemie chcesz grac za 50 punktów na real kase wg mnie to ty 1000$ na oczy nie widziałeś.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez mimar1 Zobacz posta
    sam nie wiem jak to możliwe ze mam tylko 55 punktów, ale gdzieś się Wam zagubił sens mojego postu.
    LotY dla tego pana, za całokształt