Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    113
    "Tak wlasnie wygladaja rady naszych forumowiczow(nie wszystkich).Wiekszy bet na flopie?? a co to kurwa zmienia!!! Koles zlapal 44422 wiec myslisz ze sie wystraszy? Gaweeda przestan probowac sie wymadrzac bo pierdolisz glupoty. Jedyne co to moze wieksze podbicie pre flop, ale jak sie ma dwa krole to nie gra sie 30BB po to by wystraszyc przeciwnikow. Nie martw sie nic sie nie dalo zrobic albo zbierasz blindy albo przegrywasz takie rzeczy sie zdarzaja. "

    <sciana>

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Tez uwazam, ze bet preflop powinnien byc okolo 6,5x BB (3 limperow), a na flopie za 3/4 flopa lub nawet wyzszy, zebys wiedzial na czym stoisz. Jak dostniesz po takim becie 2 calle to na 75% ktos ma juz seta albo fulla. W najlepszym przypadku jeden ma JJ, a drugi QQ, ale to najbardziej optymistyczna wersja

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Na flopie betowałbym o pota (no, może siedząc nieco dłużej na tym stoliku). Jedynie turn dawał nam jakieś szanse na nie wtopienie wszystkiego, ale trudno check'ować KK w takiej sytuacji. Po riverze pozamiatane.

    Na koniec: jaka jest róźnica między betem za 5$, a za 6$? I nie piszcie, że jednego dolara.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    112
    Co do flopa to rzeczywiscie jak teraz na to patrze to bet za maly bo flush draw nie mial prawa spasowac przy takich oddsach.

    Jak dostniesz po takim becie 2 calle to na 75% ktos ma juz seta albo fulla
    Ale co do tego to sie nie zgodze bo przy takim flopie to call mowi `` nie mam fulla``. Chyba ze zagranie tego kolesia call na flopie z fullem przy dwoch limperach bylo dobre ?

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    Na koniec: jaka jest róźnica między betem za 5$, a za 6$? I nie piszcie, że jednego dolara.

    Przy kilku graczach, z ktorych jeden raisuje, ta roznica jest wazna, poniewaz sprawdzi Cie wtedy mniej osob, niz gdybys raisowal te 5$. Napewno byles w takiej sytuacji, gdzie koles raisowal do 3 lub 4BB i pozniej jeden czy 2 graczy go sprawdzilo i ty sobie pomyslales " mam srednia reke, powinienem zrzucic, no ale sprawdze bo to nie tak duzo w stosunku do puli i mam pot oddsy" lub cos w tym stylu :P

    dlatego zawsze najlepiej raisowac 4BB + 1BB na kazdego limpera

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez Miga$ Zobacz posta
    Ale co do tego to sie nie zgodze bo przy takim flopie to call mowi `` nie mam fulla``. Chyba ze zagranie tego kolesia call na flopie z fullem przy dwoch limperach bylo dobre ?
    Tak, bylo dobre, poniewaz ma w tym momencie nuts i chce zgarnac jak najwiecej kasy od przeciwnikow. Chociaz niektorzy wola grac to agresywniej ;] Jednak ja preferuje w takim wypadku slowplay (pomimo, ze raz na jakis czas, trafi sie ta 'zla' karta na dalszych streetach :P )

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Może zadając pytanie nie wyjaśniłem, o co mi chodzi. Przeczytaj to w kontekście tego rozdania. Wiem, że podbicie o 3-4BB, a podbicie o 6BB to różnica. I jeszcze jedno. Podbijając pf HERO chyba nie spodziewał się trzech callerów.

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    a powinien. Mial przed soba 2 limperow, zapewne slabych graczy bo jeszcze nei widzialem dobrego limpera :P, wiec mozliwe ze sprawdza jego podbicie

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    112
    Masz 44 flop 242 i dwoch limperow ktorych jednego oceniasz na wysoka pare a drugiego w najlepszym wypadku na FD albo nizsza pare i dajesz call, a nie reisujesz ? Na turnie kazda karta ktora przychodzi inna od 4 dziala na twoja niekorzysc i przynosi trudna decyzje.. zalozmy ze przychodzi Q albo K i koles przed toba robi ostry bet to nadal jestes taki pewny swojego fulla ?

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez Gaweeda Zobacz posta
    Jednak ja preferuje w takim wypadku slowplay (pomimo, ze raz na jakis czas = RZADKO, trafi sie ta 'zla' karta na dalszych streetach :P )

    understood ?