Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    Ciekawy jestem do jakiego pulapu mozna rajsowac majac lepsza karte(tak zakladamy)jesli ktos probowal np dac raise pre flop standard na flopie bet pot i na turnie np all in?kiedys chyba tak gralem z dobrymi efektami pozniej dopiero zaczalem stopniowac rajsy,jaki jest sens takiej gy?czy fish majac druga pare mysli ze jest faworytem czy jak?bo ja tych ludzi nie rozumiem dlaczego oddaja kase dlatego nie wiem jak daleko moge sie posunac,wpisujcie swoje testy i jak podbijacie standardowo pre flop majac premium hands i jak czesto jestescie sprawdzani?no i na jakiej sieci gracie to wazne zeby skupic wiedze o tym jak gdzie graja gdzie jest jaki poziom,wiadomo ze gracze typu call station sa najprzyjemniejszym typoem gracza do wydojenia.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Wazny jest image, pare dni temu jak podbijalem 4bb na 5 albo 6 osobowych stolach to bardzo czesto wszyscy sie zrzucali na moje asy albo krole, teraz poswiecam troche czasu i ew pieniedzy na zrobienie sobie image idioty i jest ok sprawdzaja nawet 6-8bb a pozniej do konca Gram nl25

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    136
    zależy od stołów, niektóre sa tak pasywne ze nawet jak podbijesz 72o po raz czwarty to i tak ludzis spasują preflop AQ, a poza flop pójdą tylko ze stalową ręką (set) lub jakimś mega kombinacyjnym 26-kartowym drawem.

    na innych stołach mozesz robic foldy przez 3h potem wielki raise z AA i mimo to masz 4 ochotników z czymś takim jak KJo i co najmniej jednego niedowiarka

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez Vrax Zobacz posta
    zależy od stołów, niektóre sa tak pasywne ze nawet jak podbijesz 72o po raz czwarty to i tak ludzis spasują preflop AQ, a poza flop pójdą tylko ze stalową ręką (set) lub jakimś mega kombinacyjnym 26-kartowym drawem.

    na innych stołach mozesz robic foldy przez 3h potem wielki raise z AA i mimo to masz 4 ochotników z czymś takim jak KJo i co najmniej jednego niedowiarka
    Mój kandydat na LOTY (w sensie pozytywnym). Popłakałem się.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    dlaczego sie poplakales- to co napisal Vrax jest calkiem do rzeczy, najbardziej wlasnie mnie wkurza jak np grasz jakis turniej utag po 1h podbijasz AA gosc cie przebija ty robisz allina on call z QJ i dostaje runner flusha

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    W Wawie na cash'owych stolikach czesto raiseujemy 10-20bb z dowolną kartą i znajdują się chętni na all-iny z J3, 97o, a z dobrą można przecież jeszce więcej Kiedyś pamietam podbiłem 80bb z AJo i miałem 3 caller'ów Wszystko zależy jak bardzo loose table jest.

    Ogólnie z premium hand robisz raise po to aby izolować graczy i flop oglądać w 2-3, jeżeli notorycznie masz większą ilość caller'ów tzn, że za mało podbiłeś ...

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    -> Soprano
    Oczywiście, że jest do rzeczy. Rozbawiła mnie forma wypowiedzi, a dobił "niedowiarek"

    A co do gry live, to cuda najróżniejsze się dzieją. Też uważam, że jest zdecydowanie luźniej.