Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Red Star Poker

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    35
    Witam

    Poszukuje informacji o tym roomie. Wiem ze reklamuja sie z 200% powitalnego bonusu i 100% przy reloadzie ale nie do konca ufam przyjaciolom z Rosji.

    Z gory dziekuje.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Ja tam pogrywam , wyplaty chyba najszybsze w sieci tylko pierwsza około 12 godzin , wyplacałem stamtąd 8 razy , nigdy nie czekalem dłuzej niż 10 minut (netteler),( troche dłużej trwa to w sobotę lub niedzielę ale nie dłużej niż 2 godziny) bonusa szybko się wyrabia , minusy mała ilość graczy i beznadziejne turnieje. Ale słabi gracze rekompensują to wszystko.Soft przyzwoity czasami tylko trochę się wiesza.PT nie działa no chyba że się coś zmieniło.Jeśli ktoś zna rosyjski to naprawdę można pęknąć ze śmiechu z tekstów na czacie , ale nie spotkały mnie tam żadne złośliwości , a jak wiadomo różnie z tym bywa.Grają tam prawie sami rosjanie ale inne nacje tez się zdarzają. Polaka nie spotkałem

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    29
    pytanie do adamcel24

    -jest jakies ogranicze czasowe co do wyrobienia powitalnego bonusa?? nie widze tego na ich stronie .
    -ile osob gra na stolikach NL50?? uzbiera sie tego na 4 stoliki??

    z gory dzieki za odpowiedz

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Ograniczenia czasowego nie ma , problem jest inny stolik NL50 to się uzbiera ale jeden i to nie zawsze , tam naprawdę gra około 300 osób czesto mniej . Ja tam grałem NL10 i NL20 bo wyżej graczy nie bylo , bonus wyrobiłem i posszedłem sobie , teraz czasem tam pogrywam gdy mam tilta

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Punkty FPP potrzebne do bonusa sa naliczane jak doloze sie do puli czy wystarczy siedziec przy stoliku?

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Musisz dołożyć się do puli , flopa nie musisz oglądać