Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Zagadka

  1. #1
    Dla początkujących mam zagadkę:

    4 graczy w texas hold'em (podobne rozdanie miałem przed chwilą).
    gracz 1 ma: 2,2 (fold)
    gracz 2 ma: 2,8 (fold)
    gracz 3 ma: 8,2 (all in)
    ja mam: 7,7 (all in)
    stół: 8,7,3,8

    jaka karta dała pulę z tego rozdania graczowi 3 na river?
    Pierwszą prawidłową odpowiedź nagradzam 100$ play money na dowolnym pokerroomie

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    To była 3. A zamiast 100 play money mozesz odpalic w ramach znizki kilka $ ale w real money :P
    Ostatnio edytowane przez arturk ; 21-12-2006 o 20:58

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    jupek serce?

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez arturk Zobacz posta
    To była 3. A zamiast 100 play money mozesz odpalic w ramach znizki kilka $ ale w real money :P
    odp. dobra, ale w tym właśnie rozdaniu przegrałem większość swojej kasy i nie bardzo mogę coś teraz odpalić

    Cytat Zamieszczone przez k0ttul Zobacz posta
    jupek serce?
    tak, to również doskonała odpowiedź , jednak jako ciut mniej początkujący gracz w nagrodę możesz wesprzeć arturk kilkoma $

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    3
    ja może troche z innej beczki ale ktoś wie dokładnie czy w Czechach granie online jest legalne ???

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    na logike to mysle ze tak, z tego wzgledu ze zawsze bedac w pradze widuje setki roznego rodzaju lokali, gdzie uprawia sie hazard, takze wiele kasyn mniejszych i wiekszych. ale 100% co do online nie mam.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Mialem kiedys podobna sytuacje tylko ze na riverze pojawila sie trzecia 8 ale w tym wypadku to bylo nie mozliwe bo gracz 2 mial jedna 8 - bad beat i tyle :/

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    3
    wiem ze w czechach granie offline jest legalne bo w samej pradze jest stosunkowo tyle kasyn co w samym las vegas jezeli chodzi o przeliczenie kasyn na mieszkanca.. Chcial bym wiedzieć czy gra online jest legalna w Czechach..

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    a co ma piernik do wiatraka, według twojego toku rozumowania w polsce gra offline też jest legalna bo w polskim kasynie jest to legalne

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    3
    bez komentarza...