Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Nieznacznej zmianie uległ podział nagród w turnieju finałowym

    Zapraszam wszystkich do udziału w finale WLHS - przypominam gramy juz w najblizsza sobotę o 12:00.

    Startowa ilość żetonów wyniesie 10000 a blindy będą rosły co 30 minut

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja nie kumam podziału nagród w tym finale. Co z tego, że za pierwsze dwa miejsca są wyjazdy do Monte Carlo? Również powinno być więcej kasy, za trzecie jest więcej kasy niż za drugie miejsce, to chore! Poza tym uważam, że o wyjazdy powinni walczyć TYLKO stali uczestnicy ligi, tzn. ci, którzy rozegrali przynajmniej połowę kolejek ligowych. Umrę ze śmiechu, jak nikt z ligowców nie trafi żadnej nagrody, a na pewno ze śmiechu umrą ci co te nagrody zwiną po wkupieniu się do turnieju. Już słyszę te komentarze - "Ale frajerzy, grali 3 miechy po kilka osób, zbudowali nam pulkę z własnej kasy i gówno teraz z tego mają...". Szczerze mówiąc to ja wolałbym grać w finałowej dwunastce o to co jest obecnie w puli. Nie dlatego, że się jakoś boję o wynik, bo to zawsze jest sprawą otwartą, ale raczej dlatego, że nie po to walczyliśmy cały sezon, żeby teraz nagrody szły "w świat"... Ale może tylko ja tak myślę...

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Mam nadzieję Jacku że ten post to tylko jakiś ponury żart.
    Zastanawiam się jaki turniej należy zrobić aby gracze byli w pelni zadowoleni - pewnie jedyną szansą na to jest freeroll z pulą 10000000000000000$ w którym zagra nie wiecej jak 10 graczy i kazdy ma gwarantowane min. 100000000$
    Ostatnio edytowane przez Jani ; 11-01-2007 o 16:19

  4. #24
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nie żart, tylko moje przemyślenia. Każy ma prawo do swojego zdania. Ja osobiście jestem wielkim zwolennikiem działań Twoich i Clippera, idea WLHS jest moim zdaniem super pomysłem i strzałem w dziesiątkę na pokerowym rynku w Warszawie. Nie podoba mi się tylko taki a nie inny podział nagród i tyle. Moim zdaniem nie jest w porządku, że ktoś kto nie rozegrał nawet jednego rozdania w lidze przez cały sezon może walczyć o wyjazd do Monte Carlo. Tyle...

  5. #25
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Żeby nie być gołosłownym podam przykład, wyobraź sobie taką sytuację: gdzieś w Polsce grupka zapaleńców organizuje sobie kilkumiesięczny cykl turniejów bowlingowych. Nagrodą jest wyjazd na duży turniej bowlingowy w Europie. Ja jako zawodnik czekam sobie aż się chłopcy napocą, uzbierają na ten wyjazd kasę, znajdą sponsorów, a potem mając w dupie dotychczasowe zmagania w tym cyklu biorę pod pachę Dzidziusia, jedziemy do nich i wpłacając jakąś kaskę zapisujemy się do turnieju finałowego, żeby chłopcom sprzątnąć wyjazd sprzed nosa... Mam nadzieję, że dość obrazowo ci to wyłuszczyłem...

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    22
    Cos mi sie wydaje ze nie bedziemy mile widziani

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Jack Daniels, nie do konca masz racje. Patrzac na to z punku czysto matematycznego:

    Pula aktualna to 16 tysiecy PLN, graczy dostalo sie 12, czyli jeden srednio "wniosl" do puli okolo 1300 PLN. Kazdy nastepny graczy jesli chce sie zapisac, zaplaci za udzial w turnieju wiecej, od 1500 do 2500, a wiec takiemu graczowi sie to nie oplaca, i tutaj wchodzi nagroda dodadkowa, ktora jest wyjazd do Monte Carlo, w pieniadzach ma ona wartosc 2x1000E czyli 8000 PLN (pomijac podroz i hotel, ktore sa "niepieniezne"). Bez dodatkowej nagrody kazdemu nowemu graczowi nie oplaca sie grac w takim turnieju, poniewaz zaplaci wpisowego wiecej niz 12ka ktora sie dostala wczesniej. Dlatego taki system jaki stworzyl Clipper z Janim wydaje mi sie calkiem rozsadny.

    Pozdrawiam,

    Goral

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    135
    a mozesz Jani podac jakies przyblizona liste zapisow. tzn bardziej chodzi mi ile mniej wiecej osob powinno zagrac i jaka ostatecznie bedzie pula nagrod.

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Prawdopodobnie bezposrednio do turnieju wkupi sie 13 osób.

  10. #30
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Dobra, może macie rację, po wczorajszych rozmowach z Clipperem w sumie skumałem ideę zapisów do turnieju finałowego, więc jest OK.