Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez Jani Zobacz posta
    Wyjazd nagrodą zbywalną nie jest. Wyceniłem go na 2000E (8000zł) - wpisowe, przelot, hotel.

    Jeśli będzie więcej niegatywnych opinii na temat podziału nagród jest szansa że ulegnie to zmianie.
    podzielam opinie jerste, w kwestii podzialu. uwazam, ze za 1sze i 2gie miejsce powinny byc wyzsze nagrody, skoro wyjazd do monte carlo jest niezbywalny

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    dla mnie wyjazd do MonteCarlo jest atrakcyjny, ale skoro dla części osób byłby niepotrzebnym ciężarem, to może zróbmy drabinkę nagród taką, jak gdyby wyjazdów nie było. Po to, żeby w razie czego nie było dziwnych sytuacji, gdy chiplider kombinuje, jakby tu odpaść na trzecim miejscu, żeby nie wygrać wyjazdu, a więcej kasy.

    pzdr
    warsaw

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    dla mnie tez wyjazd atrakcyjny i drabinka mi sie podoba, choc faktycznie jesli duzo glosow sprzeciwu to jakis kompromis miedzy dwoma rozwiazaniami, przynajmniej taki zeby 3 nie nie dostawal wiecej w gotowce niz pierwszy.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    To zrobcie sobie oddzielny podzial,normalny, kasy a oddzielna klasyfikacje w finale o 2 wyjazdy,chetni sie zglosza i niczym w satelitce dusiego zawalcza o monte carlo

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    12
    Chciałbym sprostować, że dla mnie wyjazd, może akurat nie ze względu na Monte Carlo ale na turniej o wpisowym 1000Eur, jest również bardzo atrakcyjny.
    Miałem na myśli przypadki kiedy może komuś nie pasować termin wyjazdu lub różne inne losowe okoliczności, powinna być przynajmniej możliwość odstąpienia, mówiąc wprost odsprzedania takiego bonusa.

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Gracz który wygra wyjazd będzie mógł wskazać osobę która ma pojechać na turniej.

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    132
    gdzie będzie turniej? u Clippera czy w Hyacie?

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    U Clippera

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Pare pytan do Szanownych Panow Organizatorow.
    Jak ostatecznie ma wygladac sprawa podzialu nagrod? Czy sa juz jakies ostateczne decyzje w tym temacie? Czy jest szansa, ze z turnieju finalowego WLHS impreza przeksztalci sie w cos rodzaju "Pokerowy weekend w Warszawie"? Forma takowa moglaby przyciagnac wiele osob spoza Warszawy. Chodzi mi o imprezy towarzyszace w niedziele i ew. w piatek wieczor. I czy jest szansa, ze jedna z tych imprez moglby byc turniej Heads Up ? Pare osob wyrazalo takowa nadzieje w innych watkach forum.
    Dzieki z gory za odpowiedz. Czasu jest coraz mniej na ewentualne tego typu decyzje.
    Pzdr
    Karelli

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    254
    popieram kareliego.. moze jakies turnieje.. heads up tez.. ;]