Strona 1 z 25 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 250
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Gramy w każdy poniedziałek o godz. 19 w Barze Alternatywnym ul. Szolc Rogozińskiego 1.
    Sponsorem rozgrywek jest firma UNIBET.com

    Wpisowe do turnieju wynosi 50zł (40zł na narody w turnieju, 5 zł na turniej mistrzów, 5zł opłaty turniejowej)
    Zapisy do turnieju trwają od 18:30 do 18:55.
    Gracze rejestrujący się po 18:55 płacą karę w wysokości 10zł.

    Do Turnieju Mistrzów rozgrywanego po zakończeniu sezonu kwalifikuje się 8 najlepszych graczy sezonu i najwyżej sklasyfikowany gracz w klasyfikacji gracz roku nie mający jeszcze kwalifikacji.

    W sezonie zima 2007 będą obowiązywać kary:
    - przymusowy "sit out" (5, 10 lub 20 minut)
    - odjęcie punktów w klasyfikacji sezonu (1, 5, 10, 20 lub 50 punktów)

    Kary te będą przyznawane za naruszenie ogólnie przyjętych zasad turniejowych. Odjęcie punktów w klasyfikacji sezonu będzie stosowane tylko w wyjątkowych przypadkach oraz jako konsekwencja kilkukrotnych wcześniejszych kar sit out za to samo przewinienie dla danego gracza.
    Dodatkowo jeśli karą sit out miałoby zostać jednocześnie ukaranych więcej niż 60% graczy grających przy jednym stole zamiast sit out'ow otrzymają oni kary w klasyfikacji sezonu.

    Przykładowe zachowania które będą karane to (zaznaczam że nie zostaną tu wymienione wszystkie sytuacje które mogą spotkać się z karą):
    - wpłacanie innej wysokości blindów niż ogłoszona przez osobę prowadzącą turniej
    - celowe opóźnianie gry i przeszkadzanie innym graczom poprzez bardzo częste, nieuzasadnione odchodzenie od stolika
    - opóźnianie rozlosowania graczy podczas redukcji stolików
    - notorycznie powtarzające się błedy w rozdawaniu kart
    - błedy dealera mogące wpłynąć na przebieg rozdania (na przykład zbyt wczesne odkrycie kart wspólnych)
    - wielokrotne "przerzucanie się" (wykonywanie swojej akcji gdy powinien ją wcześniej wykonać inny gracz)

    Gracze po odpadnięciu z turnieju mają obowiązek niezwłocznie zgłosić swoje odpadnięcie osobie prowadzącej turniej (należy to robić osobiście - krzyknięcie że się odpadło nie jest wystarczającą formą zgłoszenia odpadnięcia z turnieju). Przyjęta będzie zasada że jeśli gracz nie zgłosi się niezwłocznie zostanie przesunięty na ostatnie miejsce w klasyfikacji turnieju.

    W przypadkach wyjątkowego naruszenia zasad turniejowych grozi kara dyskwalifikacji z turnieju (dyskwalifikacja oznacza sklasyfikowanie na ostanim miejscu w turnieju i zakaz gry w kolejnym turnieju ligowym). Przykładem zachowania za jakie nałożona może zostać kara dyskwalifikacji jest "chip dumping".

    Oczywiście gracze dopiero zaczynający grę w naszej lidze będą traktowani w sposób specjalny (kary za naruszenie zasad turniejowych będą zdecydowanie niższe - z reguły będą to tylko ostrzeżenia).

    Gracz który w turnieju nie rozegra minimum jednego rozdania tylko przez cały turniej będzie pozostawał na "sit oucie" zostanie w tym turnieju sklasyfikowany na ostatnim miejscu.

    Sposób naliczania punktów w turniejach WLSS będzie taki sam jak w turniejach WLP.
    Sezon zima 2007 trwa do końca marca, każdemu graczowi do klasyfikacji sezonu nie zostanie zaliczony jeden najsłabszy wynik.
    Ostatnio edytowane przez Jani ; 08-01-2007 o 13:40

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    18
    ooooooo mam pytanko, konkurencja dla Bemowa czy wrecz przeciwnie laczycie siły?
    pozdro Greg

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    chyba jednak konkurecja.
    anie lepiej zrobic w inny dzien??
    mysle ze czesc osob chciala by grac i na bemowie i u was.
    Szkoda ze poniedziałek :/

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    My chcieliśmy łączyć siły...

    Niestety tydzień ma tylko 7 dni i ciężko jest znaleźć wystarczająco wiele wolnych terminów

    Poniedziałek jest optymalnym dniem na rozgrywanie takich turniejów gdyż w tym czasie w Hyattcie odbywają się turnieje na których grają "prosi". Obecność tych graczy była często podawana jako powód dla którego wielu graczy nie chciała próbować swoich sił na WLP. W inny dzień z całą pewnością nie zabrakłoby przynajmniej częsci tych graczy - stąd wybór takiego a nie innego dnia.

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    To może by tak wydłużyć tydzień do 9 dni? Ja już nie mam kiedy spać...

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    20
    Jesli mialaby pokrywac sie z bemowska liga, to szkoda, bo zapewne wyjdzie to za zle obu ligom, bo sie nie rozdwoje. Nie wiem na czym stanelo ostatnio z nowym sezonem BBPL, ale radze w naszym wspolnym interesie jakos to pogodzic. Nie ode mnie cokolwiek jednak zalezy, wiec nie proponuje tu gotowych rozwiazan. Ze swojej strony powiem tylko, ze chetnie gralbym w obu ligach. Wiec razem z jradzioo jest juz nas 2ch, co juz w tym momencie oznacza utrate gracza dla kazdej z lig.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    254
    moim zdaniem pomysl z mala liga w tym samym czasie nie jest zbyt fortunny... ale mysle ze jutro na WLHS pogadamy o tym...

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    177
    Szczerze, to dla mnie to falktycznie trochę wygląda jak próba wrogiego przejęcia ligi na Bemowie, no ale to nie moje zmartwienie :P.

    Piszę, bo wydaje mi się, że jeżeli ma to mieć rące i nogi, to należałoby trochę bardziej zróznicować wpisowe pomiędzy tą ligą a WLP.

    Jeśli ma tu być wpisowe 50, to myślę, że WLP trzeba by podnieść do ok. 150 zł. Wtedy osoby, dla których 100 zł co tydzień to trochę za dużo byłuby naturalnymi uczestnikami ligi small stakes, a osoby takie jak ja chętniej walczyłyby w WLP (bo przyznaję, że mam ostatnio coraz mniejszą motywację, dla mnie najważniejsza teraz jest WLHS no i Hyatt).

    To mój osobusty punkt widzenia, ale myślę, że ligi z wpisowym 50, 150 i 300 zł, plus turnieje w Hyattcie, pokryłyby w tej chwili zapotrzebowanie właściwie wszystkich graczy (poza niewielką grupką, dla której są to i tak za małe stawki).

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Też tak sądzę. Zbyt wiele gier o "podobnym" wpisowym, a w tym samym czasie.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez Ventus Zobacz posta
    Szczerze, to dla mnie to falktycznie trochę wygląda jak próba wrogiego przejęcia ligi na Bemowie....

    nice call