Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: 2 ojców...

  1. #1
    Radzę nie oglądać w trakcie jedzenia
    http://www.youtube.com/watch?v=c0fXMnIfA2Q
    załamka...

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    zalamka?? , to jest wzruszajace z lekką nutka optymizmu,,
    a tak w ogole to badzmy bardziej tolerancyjni ,, mozna tego nie akceptowac ale powinno sie byc w stosunku do tego tolerancyjnym i tak jak tam spiewa ten chlopak , nie wytykac komus ze ma inna sytuacje niz wiekszosc innych dzieci,,,

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Hahaha no mnie to jakoś nie wzrusza :twisted:
    a już napewno nie napawa optymizmem...

    Nie to żebym nie był tolerancyjny bo jestem jaknajbardziej .. (właśnie oglądałem film o lesbijkach nawet ;P ) ... ale adopcja dzieci to już trochę jest niepokojąca.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Wychowywanie dzieci przez dwie osoby tej samej płci jest chore i nie jest to kwestia tolerancji.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Szok. Ja pier.....le co się dzieje na tym świecie. Całkowicie tego nie akceptuje. I nie zamierzam być tolerancyjny dla takich praktyk. Jeżeli 2 facetów chce się popychać to niech w to nie mieszają dzieci. I co dalej będzie z takim dzieckiem ....... przeciez spacza to wyobrażenie o życiu w mormalnej rodzinie, przecież to właśnie rodzice kształtują wyobraźnię i dalsze zachowanie się w społeczeństwie dziecka.
    Jest to niedopuszczalne.

  6. #6
    Załamka to mało powiedziane fishisfish. Tolerancja dotyczy poglądów i zachowań tylko dorosłych ludzi!
    Ja uważam homoseksualizm za zboczenie i właśnie przez to, że mam inny od nich pogląd mogę ich tolerować i robię to.
    Gdybym uważał to za coś normalnego nie byłoby mowy o tolerancji - to byłaby aprobata. Ja chorych na homoseksualizm toleruję, niech robią co chcą z kim chcą i jak chcą, niech się nawet pozjadają, a co mi tam, jestem tolerancyjny nawet dla kanibalów.
    Jeden warunek: dotyczy to tylko DOROSŁYCH i jest DOBROWOLNE.
    Dziecko jest UBEZWŁASNOWOLNIONE a poglądów NIE MA, te się dopiero kształtują. Urzędowe przydzielanie dzieci zboczeńcom i propagowanie takich akcji to ZBRODNIA.
    Nigdy nie zgodzę się, by moje dziecko mogło zostać adoptowane przez zboczeńców. Jeśli ktoś tego żąda, to jest nietolerancyjnym faszystą, przestępcą.
    A zatem "załamka" to mało powiedziane, to tragedia, że ta propaganda potrafiła już wyprać mózg nawet dorosłego człowieka, bo rozumiem, że fishisfish jesteś pełnoletni ?
    Zresztą szkoda słów, jeśli ktoś tego nie rozumie, szkoda w ogóle gadać
    EOT

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Nie jestem homoseksualistą ale nie lubie homofobów.
    Na przykładzie poniższym będę się starał wykażać, że homofoby kierują się emocjami lub są ukrytymi gejami.
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Załamka to mało powiedziane fishisfish. Tolerancja dotyczy poglądów i zachowań tylko dorosłych ludzi!
    Ja uważam homoseksualizm za zboczenie i właśnie przez to, że mam inny od nich pogląd mogę ich tolerować i robię to.
    - brak logiki.
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Gdybym uważał to za coś normalnego nie byłoby mowy o tolerancji - to byłaby aprobata. Ja chorych na homoseksualizm toleruję, niech robią co chcą z kim chcą i jak chcą, niech się nawet pozjadają, a co mi tam, jestem tolerancyjny nawet dla kanibalów.
    - znowu bełkot
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Jeden warunek: dotyczy to tylko DOROSŁYCH i jest DOBROWOLNE.
    Dziecko jest UBEZWŁASNOWOLNIONE a poglądów NIE MA, te się dopiero kształtują. Urzędowe przydzielanie dzieci zboczeńcom i propagowanie takich akcji to ZBRODNIA.
    - używanie słów, których znaczenia się nie zna: ubezwłasnowolnienie oraz zbrodnia
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Nigdy nie zgodzę się, by moje dziecko mogło zostać adoptowane przez zboczeńców. Jeśli ktoś tego żąda, to jest nietolerancyjnym faszystą, przestępcą.
    - emocje

    N.p. Adolf Hitler zamykał homoseksualistów w obozach koncentracyjnych ale na widok spoconych ciał członków Hitlerjugend się ślinił...

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    A Ty to wiesz bo widziałeś Adolfa na własne oczy...? Tak poza tym z tego co napisałeś wnioskuje, że nie jestes tolerancyjny skoro nie lubisz homofobów

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    widze, ze kreuje sie tu nowy narybek do mlodziezy wszechpolskiej...

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Cytat Zamieszczone przez Bogi Zobacz posta
    Jeżeli 2 facetów chce się popychać to niech w to nie mieszają dzieci. I co dalej będzie z takim dzieckiem ....... przeciez spacza to wyobrażenie o życiu w mormalnej rodzinie, przecież to właśnie rodzice kształtują wyobraźnię i dalsze zachowanie się w społeczeństwie dziecka.
    Jest to niedopuszczalne.

    Bardzo mozliwe ze wlasnie z takiej 'normalnej' rodziny pochodzi to dziecko...
    Poza tym to nie chodzi o popychanie raczej jak sie zaklada rodzine. To mozna i bez tego

    Aha zaznaczam ze jestem hetero i nie wyobrazam sobie obsciskiwania z innym facetem, bleeee i fuuuujjjj ;]
    Tylko tak sobie mysle ze akurat szczescia to temu dziecku nie powinno zabraknac, a to czy jest to tatus i mamusia czy tatus i tatus nie robi zadnej roznicy.