Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: 2 ojców...

  1. #21
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Kto zagwarantuje, że za kilkanaście lat urzędnik nie zdecyduje o oddaniu do adopcji dziecka stadu pedofili ? Albo stadu goryli ?
    LOL
    Albo Glutonom z planety Ksi.
    Nie sprowadzaj sytuacji do absurdu w nieuzasadnionych przypadkach.

    Pamiętaj też, że cała grecka kultura antyczna opierała się na zasadach, które dzisiaj nazwałbyś zbrodnią. Zresztą ja też, prawdę mówiąc, trochę się zszokowałem, czytając jak to wychowywało się młodzieńców w tamtych czasach.

    Powtórzę: moim zdaniem to ewentualne reakcje społeczne mogą zaszkodzić takiemu dziecku, a nie to, że wychowują je homoseksualiści.

    Przypomniała mi się taka historia, jeden z ostatnich akordów inkwizycji - może znajdziecie analogię: Pod koniec XIXw. we Włoszech żyła sobie Żydowska rodzina. Kiedy ich synek ciężko zachorował, w tajemnicy przed rodzicami, katolicka niania ochrzciła chłopca. Dziecko zostało odebrane rodzicom, bo NIEDOPUSZCZALNE było, aby chrześcijanina wychowywali Żydzi.

    EOT z mojej strony, bo to i tak jest kwestia, którą każdy powinien przemyśleć sam.

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Nie wiem czy widzieliscie ale dzis nawet Rzeczpospolita pisała o tym programie na pierwszej stronie.

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta
    Nie wiem czy widzieliscie ale dzis nawet Rzeczpospolita pisała o tym programie na pierwszej stronie.
    Tak czytałem i polecam innym bezkrytycznym homo-adopto-filom.
    Wooysiah a propos LOLa, przeczytaj wpis pewnego publicysty i dwa komentarze pod nim (rozliczacz i Castaneda):
    http://jaroslawlipszyc.salon24.pl/in...#comment_33258

  4. #24
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    http://wiadomosci.onet.pl/1453897,12,item.html

    "Rzeczpospolita": Setki tysięcy holenderskich młodych widzów w swoim ulubionym programie rozrywkowym zobaczyły chłopca śpiewającego o tym, jak dobrze mu się żyje w homoseksualnej rodzinie
    Terence ma na oko 12, góra 13 lat. Stoi na scenie, którą otacza kilkuset innych młodych ludzi, którzy śpiewają wraz z nim refren piosenki: "Mam dwóch ojców, dwóch prawdziwych ojców/ Czasem fajnych, czasem surowych/ Ale układa nam się dobrze/ Kto lepiej niż oni mógłby zastąpić mi matkę?".

    Nagranie pochodzi z sobotniego show " Kinderen voor Kinderen" (Dzieci dla dzieci) emitowanego w publicznej holenderskiej telewizji Vara.

    - Chcieliśmy w ten sposób przyczynić się do szerzenia tolerancji wśród najmłodszych dzieci. Pokazać im, w atrakcyjnej, przemawiającej do nich formie, że homoseksualne małżeństwa to coś pozytywnego, coś, z czym będą się coraz częściej stykać - tłumaczy "Rz" jedna z autorek programu Anna Marie Henrix.

    W Holandii, w której homoseksualne małżeństwa mają prawo do adopcji, program nie wzbudził większych emocji czy kontrowersji.

    Znana brytyjska specjalistka od wychowywania dzieci Lynette Burrows jest jednak oburzona. - To bezwstydna propaganda, do której wykorzystuje się najmłodszych - powiedziała "Rz". Podkreśliła, że w rzeczywistości sytuacja dzieci wychowywanych przez homoseksualistów odbiega od sielanki przedstawionej w piosence odśpiewanej w telewizji przez Terence'a.

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Kurwa niech sobie psa albo kota kupią a nie kurwa dzieci wychowywac
    Jeszcze niech kurwa prawo do adopcji pedofilom dadzą bo lepszy pedofil niż dom dziecka
    A teraz kilka słów do homoseksualistów a dokładniej cytat z pewnego filmu:
    "Wy wszyscy jesteście pojebani! Was nie można sądzić, was trzeba leczyć..."

  6. #26
    Drauger przywróciłeś mi wiarę w resztki zdrowego rozsądku wśród pokerzystów... dzięki!
    Tylko patrzeć, jak zaraz rzuci się na Ciebie stadko poCIOTKÓW pro-homo-propagandy z pazurkami i od "faszystów" Cię wyzwą

  7. #27
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    beka z was.

    Jedni bronią, inni atakują.

    Zero dystansu. Polska to już taki kraj gdzie każdego obchodzi bardziej co robią wszyscy na około niż on sam.

  8. #28
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Do pewnych spraw nie można mieć dystansu. Dzieci są bezbronne i należy je chronić przed propagandowymi działaniami czerwonych.

  9. #29
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Wiele juz zostalo powiedziane. Pamietajmy jednak wszyscy, ze opisywane zdarzenie wydarzylo sie w okreslonym kraju o okreslonej kulturze i przenoszenie go na krajowe podworko jest jednak chybione. Jest zrozumiale, ze ta sytuacja moze wielu gorszyc lecz patrzac w druga strone nie sadze by w Holandii (jakby nie patrzec kraju bardziej rozwinietym kultrowo i spolecznie niz nasz)owe dziecko i "rodzice' byli poddawani jakies wiekszej presji i szykanom przez spoleczenstwo, gdzie w naszym kraju oczywiscie w powyzszej sytuacji dochodziloby niemalze do linczu. Oceniajac cos nalezy patrzec oczami tamtej kultury i unikac prostych przenosin do wlasnej. A stad juz niedaleki krok do tolerancji.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez amazonit ; 22-12-2006 o 21:31

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    nie chce mi sie czytac wszystkich bzdetow ale adopcja dzieci przez pedalow to totalna i porazka i to jest chore

    Zbiganch dodaj moze ankiete z pytaniem czy nie przeszkadzalo by ci gdybys mial dwoch tatusiow

    Mysle ze 90%-95%(nie wiem ile jest gejow na forum :P) ludzi napewno by nie chcialo wiec nie ma o czym tu dyskutowac

    Chca miec dziecko niech sie lecza(zaraz pewine dostane ataki ze tego nie da sie leczyc itp ale sie da byl np taki ksiadz w usa badz UK co prowadzil zajecia z pedalami i potem zakladali one normlane rodziny a w polsce byl tez jakis ziomal co napisal nawet ksiazke jak wyjsc z homoseksualizmu czy jakos tak) i zaloza normalne rodziny a jak nie to niech sie jebia po kryjomu ale nie probuja adoptowac dzieci.

    To tyle ode mnie tolerancja dla chorych zachowan nie tryskam