Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Sen

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Grać przeciwko Amerykanom jest z pewnością najlepiej i z tego powodu wielu z nas gra po nocach. Pytanie brzmi: Ile dziennie śpicie? Wysypiacie się? Ja przez pokera śpie teraz średnio 5h dziennie i czuje że moja stamina maleje.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    z amerykanami nienawidze grac i w sumie moze dobrze ze mi ich poblokowali.
    jedyny pokerroom na ktorym bylem na minusie to byl ..... party poker wtedy jak grali sami amerykance. wyplacilem z tamtad kase szybciej niz wplacilem.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    U mnie zwykle wygląda to tak:
    nd/pn, wt/śr, śr/czw - od 3 do 5 godzin (czasem mniej, nigdy więcej)
    pn/wt, czw/pt, pt/sb, sb/nd - przynajmniej 10 godzin (zwykle pory niekonwencjonalne, np. 5:30-17:00)

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja w tygodniu spię zazwyczaj 5-6h a odsypiam w weekendy gdzie w piątek albo sobotę z reguły śpię nawet z 10-12h.

    Gdyby nie praca, odpowiedzialność itd te 5-6h by mi zupełnie wystarczały, ale niestety jak dochodzą nerwy, podejmowanie decyzji, pilne zadania itd to jest to zdecydowanie za mało.

    Pzdr

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Ja spokojnie sobie radze ok 10 godzin dziennie, nie chodze do pracy a do szkoły raz w miesiącu, więc spokojnie mogę się koncentrować tylko na pokerze :]

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    co to za szkola? chbya ze reszte czasu wagarujesz
    tez bym tak chcial.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Prywatna uzupełniająca :lol:

  8. #8
    Jestem w ostatniej klasie tech. ekonom. i powinienem sie wysypiac, ale... moja srednia ilosc h snu wynosi ok. 6h ;D