Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Zetony

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Powszechnie znanym problemem jest bark zetonow w Polsce.

    Mam dobry pomysl ale potrzebuje kilku wytycznych od was drodzy fachowcy, a mianowicie:

    - jakich rozmiarow zetony uwazacie za najlepsze najwygodniejsze?
    - jaka waga bylaby optymalna?
    - jakie kolory najlepiej lub najczesciej sie uzywa

    Czy bylibyscie sklonni zaplacic 70zł za komplet 500 zetonow do gry? Jesli tak to przesylajcie maile - chcialbym sie zorientowac w ilosci ew. chetnych - oczywiscie jesli uda mi sie zrealizowac ten projekt to najpierw udostepnie szczegolowe dane i parametry zetonow.

    Piszcie co sadzicie. Pozdrawiam.
    pluszaq@sezam.pl

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    wiesz kolo ja na przyklad kupibym sobie nawet dla siebei tylko zalezy co za zetony masz po 1 a po 2 zarejestruj sie

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    5
    No juz sie zarejestrowalem.

    Z tymi zetonami to jest tak ze jeszcze ich nie mam ale mysle ze jestem w stanie takowe wykonac.

    Czy srednica 40 mm i grubosc 4mm sa ok ?

    Mysle ze do konca tygodnia powinienem juz cos wiedziec na ten temat.

    Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Konin
    Posty
    186
    Standardowo żetony mają 40mm średnicy i 3,5 mm wysokości, powinny ważyć około 11,5 grama.

    Żetony robione są z ABS'u, plastiku albo ceramiki (nie wiem dokładnie, po angielsku nazywane są one clay chips). Jakby były dobrej jakości to myślę, że znalazło by się paru klientów.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    clay to jest ceramika ( a dokladnie glina )

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    clay to klej, nie ma co tlumaczyc.
    a dalbys rade wytloczyc na nich logo forum?

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    albo np. jakieś gołe panie ;]

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    5
    hmmm - logo forum nie jest zbyt skomplikowane wiec moze cos by sie dalo wykombinowac - ale te karty w rece gracza sa za male - jesli by sie dalo to chyba najwyzej z jednej strony - no chyba ze bym sie juz extra skupil - ale pamietajcie ze to jest malutki krazek i jesli mialby byc ceramiczny to pole do popisu jest male

    Jesli nadruk to predzej - zle zobaczymy. Na razie czekam na informacje w tej sprawie - odezwe sie jak bede cos mial.

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Widzę że coraz wyższe wymagania mamy

    Ja bym wolał żeby zamiast logo forum po środku był nominał a ewentualnie na obrzeżu napis z adresem forum 8)

    Jeżeli były by ładne to z pewnością skusiłbym się na zakup większej ilości ale dodam że jestem wybredny

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    25
    A może ktoś z was próbował kupić żetony gdzies w sieci i może podpowiedzieć dobre rozwiązanie.
    Sam przejrzałem mnóstwo stron i największym problemem jest wysyłka (a właściwie koszt wysyłki przekraczający - nawet wielokrotnie - cenę żetonów).

    Najbliżej (co wcale nie znaczy, że najtaniej) znalazłem propozycję w Niemczech (sklep - aukcje na razie odrzuciłem)
    Niestety nie znam niemieckiego (( - i te żetony nie bardzo mi się podobają.
    Ale jakby ktoś chciał rzucic okiem To Tutaj

    Mnóstwo ofert - i właściwie najfajniejsze - jest na ebay-u - lub w sklepach w USA - niestety kupic tam opłacałoby się dopiero gdy chętnych byłoby co najmniej kilku - rozłożyłyby się koszty przesyłki.

    Może udałoby się jakąs grupę do tego celu zmontować....

    A wracając do przewodniego postu tego tematu - to spoko - jeżeli żetony byłyby dobre - z chęcia piszę się na taki komplet - a może i na dwa ...