Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Zetony

  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Przeszukaj dobrze forum, Marian kiedys dal link do angielskiego sklepu ktory mial bardzo tanie zetony, no i zdaje sie ze przysylka bedzie duzo tansza, a moze kogos znajomego masz w anglii wtedy byloby w ogole git

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    25
    dzieki za sugestię ale...

    Z Anglii niestety jest to koszt rzędu 20-30 funtów - a przy cenie 40-70 funtów za przeciętny zestaw - więc też drogo
    (chyba zaglądałem też do tego sklepu o którym mówisz - adres znalazłem na planecie POKER)

    Ponieważ nie znam niemieckiego (co prawda kiedys 4 lata się uczyłem - ale to za króla Ćwieczka było) za diabła nie wiem ile zapłacę z przesyłkę z tego niemieckiego sklepu

    najlepsze oferty (cenowo) są na eBayu - nawet za kilka (góra 20-30) można znaleźć i ładne zestawy - tylko albo nieshiping do Europy, albo cena jest na poziomie 60-80 - a czasami nawet przeszło 100 $


    co prawda mieszkam przy wschodniej granicy, ale do Niemiec (a częściej w kierunku Beneluxu) cały czas ktoś ze znajomych jeździ więc najprościej by było go namówić - czasami sklepy internetowe pracują również w realu


    jakby ktoś był zainteresowany to cały czas się polecam - może zmontujemy jakąś grupę w tym celu

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Jest jakaś polska firma ponoć w stanach na której adres możesz kupić na ebayu i oni potem dość tanio ponoć przysyłają ci do Polski statkiem chyba.

    Ale tylko o tym słyszałem i nie próbowałem więc żadnego pewnego info nie mam.

    Co do Anglii to zamawiałem z tamtąd i rzeczywiście płaciłem bodajże 30 Ł za przesyłkę - więc sporo. Ale to było jeszcze jak nie byliśmy w UE - może teraz się coś pozmieniało.

    Co do niemieckiego to też nie szprechen.

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    podaj adres netowy ktoregos ze sklepow w niemczech obadamy...
    und hier kommt der flop...

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    25
    to teraz muszę znaleźć kogoś, kto jest na eBayu zaawansowany - chyba nawet mam takiego znajomego

    dzięki za sugestię

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    25
    Jest w moim wcześniejszym poście - ale dla wygody prosze bardzo:

    http://www.pearl.de/p/RK9018-Alu-Kof...5-Wuerfel.html

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    no ok jestem na tej stronce powiedz co cie konkretnie interesuje koszt wysylki? bo cena tego zestawu to 50 Euro

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    wyslalem maila do supportu tego klepu na temat kosztwo i ewentuyalnej wysylki tego zestawu do kraju nad wisla jak przyjdzie odpowiedz dam znac

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    25
    dzięki

    a czy mógłbyś sprawdzić czy ten sklep funkcjonuje równiez w realu ??

    jeżeli tak to gdzie się mieści ?
    mam znajomych, którzy do niemiec często jeżdżą, może przez nich by mi się udało załatwić...

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    funkcjonuja w realu ale akurat ta pozycja jest dostepna tylko on-line