Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 61
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    z tego co rozumiem to ty przelewales mu na moneybookers wiec moze mozesz skontaktowac sie z nimi i uzyskac jego dane. Gdy wyjasnisz ze zostales oszukany a dalej jakos juz pojdzie

    Pozatym ja mysle tak ze placic powinien ten ktory zagaduje podejmuje inicjatywe wymiany kasy a jesli ci nie ufa to po chuj zagaduje

    Mozna jeszce zrobic tak by wymienic sie za posrednictwem osoby ktorej obaj ufacie chociaz czasem straci sie troche na prowizjach


    Pozdrawiam

  2. #12
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    Ja mam jego dane.Prosze o kontakt na GG 6874634.Gosciu juz okradl około 10 osob.Jest to Mariusz K. Jego e-mail to pokersjan@yahoo.com
    Pokrzywdzonych zapraszam na GG.Ewentualnie na pw to wysle jego nr tel. i Byc moze skan dowodu osobistego.
    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 26-12-2006 o 09:31

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez warebel Zobacz posta
    dojdz po IP kto to jest i do prokuratury i mowie calkiem serio! wyludzenie, czyli oszustwo jest karane juz od kwoty nawet 20 groszy. kiedys byl cwaniaczek na forum mecz.pl i dzialal identycznie, moze to ta sama osoba.

    haha moj kolega z gimnazjum mial kiedys wyrok za 'wyludzenie' 20 groszy od jakies dzieciaka lol... teraz jest dzieki temu pod nadzorem prokuratury

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Jak juz to powyzej 250zl mozemy mowic o przestepstwie.. poniezej to najwyzej mozesz dostac mandat i trzeba kase zwrocic (na podstawie kodeksu wykroczen). Chyba, ze taka czynnosc sie powtarza to wtedy, mozna dopiero mowic o przestempstwie ciaglym.

  5. #15
    Mylisz sie Zielony. Znam bardzo dobrze sprawe gdzie oszust wyłudził przez internet 50 zł. Poszkodowany zgłosił sprawe na policje i sprawa trafiła do sądu. Nie ma jakiejś minimalnej kwoty, oszustwo (czy też wyłudzenie) jest ścigane niezależnie od kwoty.

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Oczywiscie ze sprawa toczy sie przed sadem (grodzkim), ale za pojedynczy przypadek kwoty ponizej 250zl kolesiowi nic nie zrobia (jesli mu to wogole udowodnia), poza drobna grzywna+zwrotem wyludzonej kaski

  7. #17
    Raczej nie był to sąd grocki. Wiem że oszust musiał jechać praktycznie na drugi koniec kraju na rozprawe, oczywiście musiał oddać wszystko (czyli 50 zł ) oraz zapłacić jeszcze jakąs grzywne czy koszta sądowe.
    Wiem że kara nie jest dotkliwa ale myśle że skutecznie wybiła z głowy oszustowi takie praktyki. A o to właśnie przecież w tym chodzi.

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    do mnie typ z tego gg zagadywał 8788083 tez chcial kaske bna pokera.

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    11
    osoba o podanym gg zjawila sie dzis na gg o godz 17 i w opisie ma ze niema listy zeby pisac wiec moze sproboj

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Chełm
    Posty
    28
    Ja się też nadziałem na jednego oszusta. Teraz staram się dotrzeć do jak największego grona ludzi pokrzywdzonych.

    Mam kilka danych dotyczących Armin zwanego wcześniej BB, choć słyszałem, że również jako Berbeć (ale to chyba inny oszust). Niestety nadziałem się na niego miesiąc temu i do tej pory mi kasy nie oddał. Aż wstyd się przyznać że pożyczyłem mu aż 65$ (miał oddać 100$). No ale niestety. Ściemnia cały czas i przekłada termin na następny dzień. Teraz trzeba myśleć nad tym jak tą kasę odzyskać lub też jak dorwać kolesia. Podczas pierwszej rozmowy wyciągnąłem trochę danych od niego:

    tu nastapil Edit za namowa uzytkownikow tego forum, bardziej obeznanych z prawem niz ja. usunalem czesc danych ze screenow




    Na pewno nr tel. się zgadza (choć rzadko ma włączony) i miejscowość (Gorzów Wlkp) też na pewno
    Jego ip to: 89.228.157.... i używa chello, więc można go znaleźć.
    Jego numery gg: 8772372 (na tym z nim gadam czasami) i 6014306 (na tym się do mnie zgłosił).
    Prawdopodobny mail na mb to marianoitalianogp@.....

    Zawsze można złożyć doniesienie na psy (tak wiem, że ich nie lubicie) o wyłudzenie pieniędzy. Myślę, że jak jedna osoba się zgłosi to nie będą sobie nawet dupy zawracać, ale jak zgłosi się kilka osób, to będą musieli coś z tym zrobić. Oni mają lepsze metody sprawdzania danych osób oszustów.

    Poszukałem też trochę informacji na jego temat na innych forach:
    http://www.szuwi.com/index.php?showtopic=53381&st=0 tu znalazłem go jako eZysk z mailem ebukmacherskie@.....

    Proszę o umieszczanie jego danych tutaj
    Dodatkowo też proszę o zbanowanie jego ip na stałe. Przecież admin powinien mieć taką możliwość


    Edit:
    Dogadałem się z Arminem, że jeśli odda kase, to usune post. Podobno kilku osobom splacil juz dlug, wiec moze i mi odda kase.

    Edit2:
    Na razie oddał 60 zł ze 100$ (po ok. 40 dniach od pożyczki). Jest, więc cień nadziei, że odda całość, tymczasem zakryję część maila i część ip.
    Ostatnio edytowane przez zbik84 ; 06-09-2007 o 18:49