Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 61
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    No coz, dzieki wlasnej glupocie stracilem 200zl (tzw. wymiana moneybookers->mbank). Uwazajcie na numer gg: 3001804.

    Mądry Polak po szkodzie...

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Ktoś wczoraj chciał ode mnie pozyczyc własie z MB kaske pisąl ze jest z forum - olałem gościa ale nie wiem czy to ten numer ?

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    dojdz po IP kto to jest i do prokuratury i mowie calkiem serio! wyludzenie, czyli oszustwo jest karane juz od kwoty nawet 20 groszy. kiedys byl cwaniaczek na forum mecz.pl i dzialal identycznie, moze to ta sama osoba.

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    28
    to tak obrazowo to jakbys poszedl na policje i powiedzial ze gosciu nie zaplacil za trawe dzialke czy jakies inne g.... (poker chyba nadal jest nielegalny) ktore mu dales i mial pozniej zaplacic
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 13-12-2006 o 21:49 Powód: usunięty zbędny cytat

  5. #5
    a co ma wspólnego moneybookers , mbank i poker ??

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Dokładnie MB to tylko elektorniczny portwel jednak nie wiem jak prawo mówi ale jesli przelałeś mu a nie ma umowy pożyczki czy innego papiera to moze sie wszytkiego wyprzeć (chyba)

    Pozdro

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    zupelnie nie rozumie z tym przelewaniem kasy, jesli juz chcecie to zrobic to nie robcie z siebie frajerow i nie przelewajcie pierwsi,wiem ze to jest kopanie lezacego, ale jakbys pomyslal to kasy bys nie stracil

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    kurde nie pamietam gg ale koles na bossmedi byl taki i szukał ludzi z polsi i zagadywał w ten sam sposób. Poszukam moze mam gdzies jego gg,moze to ten sam ja chcialem zeby pierwszy kase przelał. to powiedział ze mi nie ufa hehe

    edit: u mnie chcial na netellera kase

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Współczuję ale nie rezygnuj z namierzenia złodzieja zgłoś na psiarnie MB wcale nie musi służyć do wpłacania na pokera powiedz że na zakupy świąteczne.

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    125
    Szukanie po IP mozesz sobie darowac, wystarczy ze poszedl do kawiarenki internetowej i dupa blada