Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54

Wątek: Turniej typerow

  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tak to moj blad, soprano w takim razie wypada z listy bede mi al za kare 4 nierozstawionych

  2. #22
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Konkurs typero zakonczony !!!

    1. Marian 21pkt
    2. Doli 17pkt
    3. Soprano 14pkt
    4. Palo 11pkt
    5/6. Pomyk/Goral 7pkt
    7. Kirek 0pkt

    A to wyniki poszczegolnych teamow


    Doli team 17pkt
    Goral 2pkt,
    Wmmn 10pkt
    Michal 5pkt

    Pomyk team 7pkt
    Goral 2pkt
    Michal 5pkt

    Goral team 7pkt
    Goral 2pkt
    Michal 5pkt

    Soprano team 14pkt
    Palo 3pkt
    Michal 5pkt
    Bonc 6pkt

    Kirek team 0pkt

    Marian team 21pkt
    Wmmn 10pkt
    Bonc 6pkt
    Michal 5pkt

    Palo team 11pkt
    Bonc 6pkt
    Michal 5pkt

    Nagrody to glownie slawa i szacunek, nad innymi ejszcze pomyslimy

  3. #23
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Doli czy przewidziałeś nagrodę pocieszenia za najgorszy team 8)
    Dobrze że w regulaminie nie było punktów ujemnych :lol:

  4. #24
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Kolejny turniej już coraz bliżej, na listę chętnych wpisało się już sporo osób, więc proponuję rozegrać 'Turniej typerów' po raz kolejny. Tylko osobiście proponowałbym inne zasady:

    1) Każdy typuje 8 zawodników (ew. mniej jak chce) i ustawia ich wg kolejności, począwszy od tego, któremu daje największe szanse.

    2) Za trafnie wytypowanych graczy z finału przyznawane są punkty jak poprzednio (10/8/6/5/4/3/2/1), ale mnożone są one odpowiednio przez (10/8/6/5/4/3/2/1) w zależności od tego, na której pozycji gracz był umieszczony w naszych typach.

    3) W przypadku remisu może rozstrzygać to, czyj gracz z 1 miejsca zdobył więcej punktów, potem z 2, 3 itd.

    Czyli przykładowo, gdybym typował:
    1. Marian
    2. Doli
    3. Soprano
    4. Palo
    5. Pomyk
    6. Góral
    7. Kirek
    8. WMMN

    i Doli zdobyłby 3 miejsce (6 pkt), a Pomyk 4 (5 pkt), to dostałbym w sumie: 6 pkt * 8 (bo miałem Doliego na 2 pozycji) + 5 pkt * 4 (bo miałem Pomyka na 5 pozycji) = 68 pkt.

    Także generalnie zasada by była taka, że wybieramy max. 8 osób, które chcemy i ustawiamy ich w kolejności malejącej poczynając od tych rokujących wg nas największe nadzieje.

    Typy powiedzmy można edytować do soboty 16-ego wieczorem (bo mogą pojawić się nowe osoby na liście chętnych, których na razie nie ma).

    Proponuję przedyskutować sprawę samych zasad do jutra i potem zacząć umieszczać własne typy. Co Wy na to?

  5. #25
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    no ten system wydaje mi się o wiele praktyczniejszy niż tamten i jestem za.

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    prosilbym jeszcze tylko o opcje 2 rezerwowych na wypadek gdyby ktos z typowanych sie nie pojawil

  7. #27
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Spoko, proponuję w takim razie podawać max. 10 osób w kolejności. Jeśli któreś z nich się nie pojawią lista automatycznie przesuwa się "do góry". I zawsze brane pod uwagę będzie pierwszych 8 osób z tak ew. przesuniętej listy.

    Oczywiście każdy może podać tyle osób ile chce (ale nie więcej niż 10). Jak nie chce się komuś za dużo wymieniać to wystarczą tylko najważniejsze typy. W ten sposób co prawda sami sobie zmniejszamy szansę, ale a nuż te kilka typów okaże się wystarczająco dobrych.

  8. #28
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Według mnie 10 to już trochę dużo.

    Ja tam bym był raczej za podawaniem 7 osób z czego 2 to rezerwowi a liczy się piątka.

    Będzie trochę ciekawiej, co wy na to ?

  9. #29
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dokladnie przewidywana ilosc w kasie to pewnie 5 osob, wiec typujmy te 5+ rezerwowi.

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    zdecydujcie sie bo turniej coraz blizej a jest z czego wybierac