Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    32
    Witam,

    wiele razy sie spotkalem tu na forum z sytuacja kiedy ktos komus odpowiada "za wysokie stawki" w sutuacji kiedy ktos pasuje w zlym momencie ze strachu choc teoretycznie nie powinien

    wiec moje pytanie jest nastepujące czy jest cos takiego jak "za niskie stawki" - mialem mnostwo sytuacji kiedy powinienem pasowac karty przy jakimkolwiek becie ale raz na jakis czas (dosc czesto:P) wlacza mi sie tzw "a co mi tam sprawdze" i na tym race najwiecej kasy moze jakbym byl na wyzszych stolikach uniknal bym takich sytuacji ? juz nie wsponinajac sytuacji kiedy calluje bet PF 5xBB z np 67's

    Wegier

  2. #2
    Na pewno - bardziej szanowałbyś żetony na wyższym poziomie. podejrzewam, że nieco się nudzisz dlatego grasz luzniej niz powinienes.

    pozdr

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Mnie tez cos takiego dopada, ze sprawdzam zbyt dużo na niskich stawkach. Podobnie mam jak usiade do stolu i zaczynam wygrywac i pomonoze swojoj buy in, to wtedy zaczyna sie bezsensowne sprawdzanie i wchodzenie w kazde rozdanie

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    32
    narazie staram sie wyrobic bankroll na stawkach micro ale umietam tam narazie doszedlem do tego ze nie trace pogram dzis troche na 0.05/0.10 moze bedzie troche lepiej

    Wegier

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez bozser Zobacz posta
    juz nie wsponinajac sytuacji kiedy calluje bet PF 5xBB z np 67's
    a co w tym złego??

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    No wlasnie nie wiem, to co chcesz wchodzic tylko z QQ,KK,AA ??

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    wlasnie Jokus wlasnie szczegolnie warto z 57off ale dzis bedzie rewanzyk do zoba na lidze

  8. #8
    oczywiście, że tak jest jak się gra na zbyt niskich stawkach. Mimo to czasami warto jednak się powstrzymywać i grać najlepiej jak się potrafi niezależnie od wysokości bb; no chyba, że akurat testujesz styl LAG