Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Mam pare pytanek odnosnie tych 2 poker roomow. Wszytko odnosi sie do decyzji, czy przejsc na nowy soft sb (paradise), przejsc do celeb poker, czy tez pozostac na starym sofcie sb. Od 2 miesiecy gram w SB na stawkach nl25 i turnieje za 5$10$ i powiem szczerze, bardzo podoba mi sie soft bossmedi w porownaniu do oczo-jebnego z paradisu. Celeb z tego co wiem ma bardzo podobny do starego ze SB, wiec po przejsciu sb na soft paradise mam nie maly dylemat. Jak wiadomo nie samym softem poker room zyje wiec mam tez inne pytania.. prosze o pomoc

    1) Czy rakeback proponowany przez celeb i brak go w sb (na bossmedi) jest wystarczajacym powodem, aby wlasnie tam (na celeb) zaczac grac?

    2) Z koleji w nowym sb na paradise poker sa jakies "punkty klubu gracza" i czy sa one porownywalne (oplacalne) do rake backa w celebie?

    3) Ktora z 3 wymienionych opcji we wstempie byscie wybrali? Prosze napisac za i przeciw

    4) Czy na celebie bedzie jeszcze w miare dobra frekwencja (w koncu przechodzenie ludzie ze sb (bossmedi)na paradise, bedzie odczuwalne)?

    5) Raczej nie mam ochoty uczyc sie obslugi netelerow i instalowania setek oprogramowan, zeby pograc na zagranicznych serwisach, ale jesli znacie inne serwisy do grania i sa DUZO lepsze od tych wymienionych przezemnie przezemnie to piszcie

    Pozdro

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    1) Tak
    2) wydaje mi się że nie ma lepszej promocji od rake back
    3) .
    4) jak narazie wieczorkami jest 5-6k graczy... ale jak bedzie pozniej to nie wiem
    5) .

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Prosilbym kogos obeznanego w tych punktach klubu gracza, zeby napisal z czym to sie je i czy sa korzystniejsze niz rb w celebie.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    Ja mam dokładnie ten sam dylemat. Chętnie poczytałbym kilka opinii. Piszcie koledzy!

    Pozdrawiam!

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Czy naprawde nikt na forum nie gra w tych 2 poker roomach i nie jest wstanie podzielic sie swoja bezcenna wiedza?

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    To jest, mysle indywidualna kwestia kazdego gracza.
    Ja np zrezygnowalem z SB i zalozylem konto na CB dlatego ze :

    - zbyt pstrokaty dla mnie jest SB
    - brak turniejów w HU
    - horendalne prowizje na niskich S&G (20%) sic!
    - mało czytelne (dla mnie) lobby

    Jedynym plusem jaki znalazłem to to, ze gra sie naprawde szybko.

    A dlaczego srodki z SB przelalem wlasnie na CB

    - stary dobry < > soft bossmedii, który bardzo mi leży
    - turnieje HU
    - liga CB
    - poziom graczy
    - i dopiero na koncu rb( chociaz pewnie jak na nowy rok dostane kilka stówek dolców w prezencie) to pewnie punkt z rb będzie wyżej niż teraz

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    W takim razie przechodze na celeba po nikt tutaj zadnych argumentow, za tym zeby pozostac w SB nie wymienil

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    i słusznie czynisz

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Sądząc po ostatnich poczynaniach "centrali" to sam juz nie wiem czy słusznie :>

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    65
    Mam ten sam dylemat i chyba też przejdę na Celeba bo lubię ten soft z SB, mam tylko pytanie jak najlepiej przetransferować kasę przez normalne przelewy bankowe czy przez Netellera (jakie koszta?)