Strona 76 z 77 PierwszyPierwszy ... 266674757677 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 765

Wątek: kurs dolara

  1. #751
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Wypłaciłem w PKO SA - 2.69

  2. #752
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    PeriMCS, chodzi o to, że wypłacając w bankomatach euronetu (nie wiem jak w innych, zawsze wypłacam właśnie w tych) masz do wyboru wypłatę w podanym kursie (czyli, jeśli dobrze rozumiem, narzuconym przez ten bank) lub opłatę bez przeliczenia (czy jakoś tak :P) - wtedy konto netka obciążone zostaje według "netellerowego" kursu, który zawsze, kiedy wypłacałem, był o wiele korzystniejszy.

  3. #753
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Hmm, nie zauważyłem, że mam tam jakieś opcje do wyboru.

  4. #754
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Wypłacać? Czekać? Do ilu dojdzie?Ma ktoś jakieś typy?
    Poki co 3,12

  5. #755
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Jeszcze wczoraj myslalem ze $ pojdzie jeszcze do gory ale z tego coczytalem dzisiaj raczej przewidywany jest niestey trend spatkowy. Zreszta dzis juz tylko 3,07. Mowiac szczerze to ja liczylem ze moze jakies ciekawe informacje na teamt bankow w USA z Wikileaks poprawia troche kurs dolara ale narazie sie na to nie zanosi.

  6. #756
    Cytat Zamieszczone przez BartekPL Zobacz posta
    Mowiac szczerze to ja liczylem ze moze jakies ciekawe informacje na teamt bankow w USA z Wikileaks poprawia troche kurs dolara ale narazie sie na to nie zanosi.
    Jeśli pojawią sie jakieś informacje na temat amerykańskich banków to jedynym kierunkiem będzie wtedy rollercoaster w dół

  7. #757
    Jak mam grubszą kasę na unibecie wygraną i konto na MB jakim sposobem najbardziej opłaci mi się wypłata kasy? Na MB, w MB zmienić na PLN i do banku czy jak?

  8. #758
    USA rekordowo zadłużone - Finanse - WP.PL co o tym sadzicie? kurs dolara moze sporo spasc w tym roku?

  9. #759
    Wątpie... USA jest zadłużone od dluzszego czasu i nie wplywa to jakos bardzo na dolara :PP
    Ja sie bardziej martwie o ojro....

  10. #760
    Na chwilę obecną o kurs jest dosyć ustabilizowany. Martwiłbym się raczej o kurs EURO.