Strona 12 z 77 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 765

Wątek: kurs dolara

  1. #111
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    W ostatnich dniach kurs dolara znów spadł i zastanawiam się nad jedną rzeczą. Może by napisać do Poker Stars jakiegoś maila z sugestią, żeby zmienili walutę w jakiej są przechowywane pieniądze na kontach graczy (albo żeby był wybór waluty tak jak u buków). Dolar jest walutą która teraz najszybciej spada (z tych popularnych) i poza Amerykanami każdy na tym traci (oni tez trochę, ale to nie to samo co w przypadku Europejczyków, bo w Stanach mają $ i na PS też jest $). Myślę że gdyby kilka osób napisało coś takiego - a domyślam się że nie bylibyśmy jedynymi bo być może z różnych krajów ludzie takie sugestie podsyłają to może doczekalibyśmy się zmiany waluty. Poza tym PS jest zarejestrowany na wyspie należącej do Wielkiej Brytani, więc tym bardziej powinna być waluta europejska. Ja mógłbym coś takiego napisać i wysłać tylko ktoś musiałby mi to przetłumaczyć na angielski bo nie jestem z niego zbyt dobry

  2. #112
    GuestJ Guest
    Choć to nic nie da to jak już bedziesz miał przetłumaczone coś ładnego, tez chętnie to wyśle. Trzeba żyć nadzieją. Obserwuje w gazecie co się dzieje z moim skromnym dorobkiem i muszę powiedzieć że choć mam tam jakąś przeciętną miesięczną pensję polaka to i tak mi to nieładnie wygląda, aż strach pomyśleć co będzie jak już zdobędę bogactwo. Ci co mają grubsze fundusze już pewnie odczuwają lekki ból...

  3. #113
    no nareszcie , w kantorze wzrost o około 5 groszy
    http://waluty.onet.pl/1677966,wiadomosci.html

  4. #114
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    2.52
    a juz bylo 2.41 ;d

  5. #115
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    teraz niech płynie z prądem w górę

  6. #116
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    już niestety znowu leci - 2,48

  7. #117
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Mam teraz przedmiot prawo finansowe. Koleś, który to prowadzi, wie chyba wszystko w 1 z 10 by wygrał i zostałoby mu 3 szasne . Ostatnio zaczynaliśmy prawo bankowe i tam powiedział wiele interesujących dla nas rzeczy.

    Do rzeczy: spadek kursu dolara jest w dużej mierze spowodowany kredytami mieszkaniowymi zaciąganymi w stanach. 3 lata temu były one dostępne na bardzo szeroką skalę, każdy mógł być pośrednikiem w udzielaniu takiego kredytu. Doszło nawet do tego, że udzielono kredytu nielegalnemu imigrantowi z Meksyku. Ludzie brali te kredyty, bo przez pierwsze 3 lata dostawali okres ochronny i płacili tylko 50% należności. Okazało się, że wielu osób nie stać nawet na 50%, czyli mają mniej pieniędzy, czyli cała gospodarka jest w regresie. Niestety boom na kredyty nastąpił 2,5 - 3 lata temu, co oznacza, że właśnie się kończy. W połowie tego roku większości kredytobiorców skończą się raty 50% i zaczną pełne, wtedy można spodziewać się dużego regresu gospodarki amerykańskiej. Czytaj: jeszcze większego osłabienia dolara. Specjaliści prognozują, że za 20-30 lat gospodarka amerykańska nie będzie liderem na świecie, a przejmą to Chiny.

    Niestety, ja temu gościowi wierzę, ale mam nadzieję, że będzie się mylił.

  8. #118
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    Mam teraz przedmiot prawo finansowe. Koleś, który to prowadzi, wie chyba wszystko w 1 z 10 by wygrał i zostałoby mu 3 szasne . Ostatnio zaczynaliśmy prawo bankowe i tam powiedział wiele interesujących dla nas rzeczy.

    Do rzeczy: spadek kursu dolara jest w dużej mierze spowodowany kredytami mieszkaniowymi zaciąganymi w stanach. 3 lata temu były one dostępne na bardzo szeroką skalę, każdy mógł być pośrednikiem w udzielaniu takiego kredytu. Doszło nawet do tego, że udzielono kredytu nielegalnemu imigrantowi z Meksyku. Ludzie brali te kredyty, bo przez pierwsze 3 lata dostawali okres ochronny i płacili tylko 50% należności. Okazało się, że wielu osób nie stać nawet na 50%, czyli mają mniej pieniędzy, czyli cała gospodarka jest w regresie. Niestety boom na kredyty nastąpił 2,5 - 3 lata temu, co oznacza, że właśnie się kończy. W połowie tego roku większości kredytobiorców skończą się raty 50% i zaczną pełne, wtedy można spodziewać się dużego regresu gospodarki amerykańskiej. Czytaj: jeszcze większego osłabienia dolara. Specjaliści prognozują, że za 20-30 lat gospodarka amerykańska nie będzie liderem na świecie, a przejmą to Chiny.

    Niestety, ja temu gościowi wierzę, ale mam nadzieję, że będzie się mylił.
    tzw. NINJA

  9. #119
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    Mam teraz przedmiot prawo finansowe. Koleś, który to prowadzi, wie chyba wszystko w 1 z 10 by wygrał i zostałoby mu 3 szasne . Ostatnio zaczynaliśmy prawo bankowe i tam powiedział wiele interesujących dla nas rzeczy.

    Do rzeczy: spadek kursu dolara jest w dużej mierze spowodowany kredytami mieszkaniowymi zaciąganymi w stanach. 3 lata temu były one dostępne na bardzo szeroką skalę, każdy mógł być pośrednikiem w udzielaniu takiego kredytu. Doszło nawet do tego, że udzielono kredytu nielegalnemu imigrantowi z Meksyku. Ludzie brali te kredyty, bo przez pierwsze 3 lata dostawali okres ochronny i płacili tylko 50% należności. Okazało się, że wielu osób nie stać nawet na 50%, czyli mają mniej pieniędzy, czyli cała gospodarka jest w regresie. Niestety boom na kredyty nastąpił 2,5 - 3 lata temu, co oznacza, że właśnie się kończy. W połowie tego roku większości kredytobiorców skończą się raty 50% i zaczną pełne, wtedy można spodziewać się dużego regresu gospodarki amerykańskiej. Czytaj: jeszcze większego osłabienia dolara. Specjaliści prognozują, że za 20-30 lat gospodarka amerykańska nie będzie liderem na świecie, a przejmą to Chiny.

    Niestety, ja temu gościowi wierzę, ale mam nadzieję, że będzie się mylił.
    hehe, moj ziomek od prawa finansowego mowil nam to samo co wiecej napomknal jeszcze, ze niektore banki biora juz kredyty w Europie i Azji zeby jakos utrzymac plynnosc finansowa, wiec naprawde jest zle z $ i lepiej nie bedzie

    szkoda ze nie ma pokerroomow gdzie moznaby trzymac kase w uncjach zlota

  10. #120
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Widać czytają Forbes'a =]