Strona 2 z 77 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 765

Wątek: kurs dolara

  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    wszystkim nie dogodzisz

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Ja wole slodycze

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Kiedy widze słodycze to kwicze :mrgreen:

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    ja bym wolal zeby gospodarka sie u nas bardziej rozwinela bo wtedy nie tylko moznaby bylo kolegow z zagranicy czy oceanu grabic... ;D

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi Zobacz posta
    Zalezy czy cieszymy sie, ze gospodarka sie rozwija czy nasze cukierkowe oszczednosci sa slodsze

    Mysle ze gospodarka mimo wszystko lepiej sie rozwija przy wyzszym kursie gdyz bardziej sie oplaca wtedy eksport ktory jest tak wazny

    Z drugiej strony powoduje to drozsza benzyne i inne rzeczy sprowadzane z zagranicy

    Mysle ze wilk syty i owca cala byly gdyby kurs mial wachania plus minus 10gr dzienie w granicach 3-4 zł

    Wtedy wystarczylo by wybrac odpowiedni dzien na wyplate

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    198
    Nie moga byc takie wachania kursow o jakich sebkrol mowisz 10 groszy dziennie to jaby takowe byly to ludziska zmiast grac w krty by siedzieli na forexie i zbijali fortune mysle ze ty tez heheheh.

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    198
    10 groszy to na forexie 100 pipsow najnizszy lo jaki moznaustawic to okolo 0.80 centow razy to 100 to ladna sumka wychodzi. Ajak loty wezmiesz np 1 to maz 8 dol za jedngo pipsa no to wtedy kasa jest zajebista heheheheh.

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    pod warunkiem, ze np kupisz a nie sprzedasz w danym momencie bo rownie dobrze mozesz zbankrutowac na nieudanych transakcjach.

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Mysle ze gospodarka mimo wszystko lepiej sie rozwija przy wyzszym kursie gdyz bardziej sie oplaca wtedy eksport ktory jest tak wazny

    Z drugiej strony powoduje to drozsza benzyne i inne rzeczy sprowadzane z zagranicy

    Mysle ze wilk syty i owca cala byly gdyby kurs mial wachania plus minus 10gr dzienie w granicach 3-4 zł

    Wtedy wystarczylo by wybrac odpowiedni dzien na wyplate
    Tu nie chodzi tylko o wartosc zlotowki, stan waluty w pewnym stopniu odzwierciedla stan gospodarki. Gospodarka sie rozwija, zloty idzie w gore bo jest wieksze zaufanie do niego i to przyciaga inwestorow z zagranicy (kazdy woli miec firme w rozwijajacym sie kraju niz gdzies w srodku afryki). My mamy wiecej miejsc pracy, dalej sie rozwijamy i tym podobne. Pozniej to wszystko samo sie napedza. Ja ze spadkiem dolara sie juz pogodzilem, szczegolenie ze i tak nie mam na to wplywu.

    Takie moje przemyslenie.

    --Autor nie ponosi odpowiedzialnosci za powyzszy tekst bo ekspertem nie jest--

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    10
    Dolar jest po 2,88 i ........ ciągle spada.
    Lepiej poczekać aż wzrośnie i potem grać.