Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Jestem początkujący i mam takie pytanie do doświadczonych graczy.
    Mianowice jaki sposób zarządzania pieniedzmi bedzie dla mnie najlepszy jesli posiadam konto pko inteligo z kartą pko express.

    Z tego co wyczytałem to chyba wygląda to tak:

    1.w oddziale banku wpłacam kase na konto (bez prowizji); czas transakcji(chyba mniej niż godzina)

    2.Z konta robie przelew środków na moneybookers ; czas (2-5 dni)

    3.Z moneybookers wpłacam do pokerroomu ; czas (kilka minut)

    4.Z pokerroomu wypłacam na moneybookers ; czas (2dni)

    5.Z moneybookers na konto bankowe ; czas (2-5 dni)

    6.Ide z karta do bankomatu i wyciagam pieniążki

    Czyli cały obieg zajmuje (7-14dni)

    Jak wy to robicie ( zależy mi na jak najszybszych transakcjach )
    Prosze o rade.
    Czy może to jest jedyny mozliwy sposób na najszybszy obrót kasy?

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    załóż sobie konto w INTELIGO (nie w PKO INTELIGO), do konta dostaniesz kartę, którą bedziesz mógł płacić przez internet, więc zarówno z wpłatami do pokerroomówjak domoneybookers nie będzie problemu, i będą natychmiastowe. Jeżeli zaś chodzi o wypłaty,to polecam NETELLER (coś jak moneybookers), do konta dostaniesz kartę bankomatową, dzięki której bedzieszmógł wypłacić pieniadze

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Ale zanim założysz konto w Netellerze to poczytaj na forum żale ludzi, którzy z niego korzystają. Ja Ci zdecydowanie polecam Moneybookers, tam przynajmniej sa jasne zasady i nie ma ukrytych prowizji. Kasa z MB do banku idzie nie dłużej niż dwa dni (przynajmniej w moim przypadku). Pozdro

  4. #4
    dzięki za rade czytałem troche o netellerze i jednak sie wstrzymam nrazie
    pozdro.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    ale kazdy pokerroom obsługuje neteller a mb nie wszystkie

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Dlatego wystarczy zakładać konta w tych, które obsługują MB. Te największe i najbardziej uznane w większości obsługuja MB, chociaż nie jestem tego do końca pewien.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    jakoś chyba nie np. taki mało znany Poker Stars nie obsługuje jak i wiele innych

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    No rzeczywiście, z tego co widzę na Full Tiltcie tez chyba nie. Ale na to też jest sposób, ja Netellera używam do wypłacania na niego kasy z roomów, które nie obsługują MB. Potem przesyłam z Netellera tam gdzie da się wybrać pieniądze przez MB i po kłopocie. Prowizje z tego co zauważyłem Neteller nalicza głównie przy wypłatach na konto bankowe.

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Tez tak chyba zaczne robić

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    No właśnie, chyba każda sznująca się pokerownia obsługuje Netellera, ale jakoś nie widzę, aby te wiodące obsługiwały MB. Czy ktoś mógłby podać listę kilku pokerowni obsługujących płatności przez MB? Mam tam konto od ponad dwóch lat, a użyłem go tylko raz i to nie w celu przelania kasy do pokerowni.

    jdx