Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Chyba cała Prima i Ongame, niektóre pokoje w Boss Medii, Bodog, Expekt i sieć, w której się znajduje, no i B2B ale nie wiem czy wszystkie roomy.

    Drauger Ty ten sposób znasz pewnie od bardzo dawna, ale początkujący gracze byc może nie.

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Znać może i znam ale nie używałem bo nie było takiej potrzeby a teraz neteller stał sie kosztowny to przerzuce sie na ten sposób

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Chyba cała Prima i Ongame, niektóre pokoje w Boss Medii, Bodog, Expekt i sieć, w której się znajduje, no i B2B ale nie wiem czy wszystkie roomy.
    Dzięki. Faktycznie, w Bodogu jest taka możliwość - dopiero teraz ją zauważyłem, chociaż gram tam już od jakiegoś czasu. Pozostałych pokerowni/sieci jeszcze nie wypróbowałem lub nie zamierzam tego robić.

    jdx

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    oolleekk - na początek graj w tych pokerowniach ktore przelewają kase na polskie konta bankowe.

    z i4poker np rano robisz przelew na konto i wieczorem masz kaske na koncie (mam mBank)

    więc ja robilem tak:
    z Inteligo do i4
    mozesz tez z mbanku ale musiz miec specjalną kartę ( 20 zl na rok)z i4 na mBank i po klopocie.

  5. #15
    a na pko inteligo też idzie tak szyzbko jak na mbank?

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Musicie pamietac jedna bardzo wazna rzecz. Jesli dokonujecie jakichkolwiek operacji z kontem bankowym, zostawiacie trwaly slad na papierze w postaci zarejestrowanej transakcji. Czyli jest kwota przelewu i nadawca. Urzad Skarbowy, Urzad Kontroli Skarbowej lub inne uprawnione organy moga zapytac co to jest i skad to jest. Ogolnie nie polecam.

    Neteller, pomimo swoich wad, jest o wiele lepszy, bo w rejestrze bankomatu przy wyplacie jestescie tylko anonimowym numerem, jednym sposrod wielu innych. Dopoki nie jest to duza kwota, nic sie nie dzieje.

    pozdrawiam,

    Plissken