Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 93
  1. #61
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Tak tylko ze partnerzy sami nie wiedza o co chodzi bo nawet swojej prowizji nie dostaja, betsson ma to w d....

  2. #62
    Zglaszalem sie i tu i tam - szkoda ze jest to tak kiepsko rozwiazane :/

  3. Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    Zglaszalem sie i tu i tam - szkoda ze jest to tak kiepsko rozwiazane :/
    Zajac - Twoja sprawa zostanie załatwona pozytywnie, tylko Twój affilate musi się tym zajać. Jeśli on sobie z tym nie poradzi - ja to załtwie.

    Bartas:
    Partenrzy wiedzą gdzie takie sprawy załatwiać - na pewno nie tutaj.

    Wypłaty z tyt. rakeback realziowane były od 14 lutego do 20 lutego.
    Jeśli ktoś uważa, że pownien dostać a nie dostał, niech reklamuje u affilate a ten powinien wiedzieć co dalej z tym zrobić.

    Wszelkie sprawy związane z rakeback'iem przesyłajcie proszę na priv - nie chciałbym, żeby ktoś odniósł mylne wrażenie, że taka proocja jest na betssonie dostępna

    pzdr
    Milo

  4. #64
    Witam

    wszystkie rakebacki z serwisu pokerzysci.pl zostały zapłacone. Powodem opóznienia był problem z systemem. Za wszystko przepraszam w imieniu oddziału affiliates


    Pozdrawiam

  5. #65
    Potwierdzam - dostalem i dziekuje. Mam tylko nadzieje ze w kolejnych miesiacach obedzie sie bez 15 maili i postow.

  6. #66
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    mam pytanko , czy mozna sprawdzic zkąd sie rejewstrowałem ? Codzi mi o ten rakeback , bo zakladalem konto dosc dawno i chyba z banera na tym forum ale nie jestem pewien , a poniewaz dopiero w tym miesiacu zaczalem u nich grac to jestem ciekawy czy przysluguje mi rakeback czy nie.

  7. Witam,
    Podaj login na betssonie (na prv oczywiście) to sprawdze.

    pzdr
    MIlo

  8. #68
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Pare dni temu jak grałem w poksa siedział taki gość o nicku" dlil the man" czy coś takiego i on właśnie mówił coś o rb w betsson 35%.Podałem mu swoje dane czyli email i imie i powiedział że załatwi mi rakebacka i że płatny będzie do 10 każdego miesiąca.A jak będzie to pożyjemy zobaczymy.Betsson można to sprawdzić czy mam przyznany rake?

  9. #69
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    tak rakeback w betsson jest możliwy , ja od kilku miesięcy mam rakeback 35%

  10. #70
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    walenty a jak sprawdzić rake czy jest czy go niema ,a jak załatwiłeś sobie ten rakeback?