Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 93
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    10
    Witam,

    Jak wygląda sprawa z tym rakeback 35% w Betsson?
    Jest to dodawane automatycznie do konta na koniec miesiąca?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    10
    Betsson does NOT allow U.S. players to sign up.
    Betsson is part of the renowned Poker Network and shares its player with poker rooms such as PokerRoom.com and Hollywood Poker. The software offers a top notch online poker experience and is even Mac and Linux compatible.

    Rake calculation: Betsson uses the contributed rakeback method, i.e. your rake is based on the actual percentage of what you put in to the pot. Betsson includes tournament fees when calculating your Monthly Gross Revenue (MGR)/net rake. However, Betsson deducts bonuses and any chargebacks from your MGR/net rake.

    Rakeback details
    Rakeback: 35%
    Rake updates: Weekly
    Bonuses: Deducted
    Tournament fees: Included
    Flat or progressive: Flat
    Payout: Added by Betsson to your poker account , by the 20th of the following month


    Chciałem spytać czy dokładnie tak to wygląda jak jest napisane...

    Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    208
    Cytat Zamieszczone przez ZlyDotyk Zobacz posta
    Witam,

    Jak wygląda sprawa z tym rakeback 35% w Betsson?
    Jest to dodawane automatycznie do konta na koniec miesiąca?

    Pozdrawiam
    Dobre pytanie,

    czy rake działa automatycznie, czy może przy rejestracji trzeba coś zaznaczyć? Czy jest gdzieś możliwosć spradzenia, ile się go należy na dany dzień? Pytam, bo po poprzednim miesiącu jakos nie czuję go na koncie...
    Pozdr
    MIPI

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    10
    Mam nadzieje ze oswieci nas w tej sprawie Betsson Polska

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Z tego co mi się wydaje to sam Betsson RB nie oferuje. RB dostaniecie jedynie przez aff'y, a z takimi pytaniami to chyba powinniście się do nich kierować.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    10
    Jak sam napisales "wydaje Ci się" dlatego czekamy na oficjalne wiadomości od Betsson Polska w tej sprawie

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Jeżeli to Betsson oferuje to proszę podaj mi linka z ich strony, gdzie jest zawarta jakaś informacja na temat RB. Chyba nie znajdziesz, a to "wydaje mi się" było napisane czystko asekuracyjnie.

    Pzdr

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    Betsson na pewno nie ma w swojej standardowej ofercie RB.
    , ale RB w wysokości 35% można dostać rejestrując się na stronie http://www.rakerebate.net/

    ... powinno działać także dla już założonych kont, ja zarejestrowałem się w połowie listopada i okoo 20 grudnia powinienem dostać pierwsza ppłatność

  9. Witam,

    Betsson pracuje nad wprowadzeniem rakeback'u.
    Mimo, że techniczna strona tej oferty nie jest jeszcze dopracowana, pojawiły się w sieci zagraniczne strony oferujące taką promocję. Nie wiem na jakiej zasadze działaja, ale z informacji uzyskanych od graczy wynika, jest to oferta mocno niedopracowana,
    borykająca sie z problemami technicznymi.
    Nie jest to oczywiście oficjalna promocja betssona.com, co wiąże się min. z brakiem supportu z naszej strony.
    Zdecydowanie sugruje poczekać na oficjalna ofertę betsson.com, która - mam
    nadzieję - pojawi się już wkrótce.

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    było by dobrze, ale mam nadzieje ze RB Betssonu nie będzie mniejszy niz 35% jaki w tej chwili mam