Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 93
  1. #81
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy Zobacz posta
    35% z rake a czy bardziej opłaca się bonus czy rakeback to musisz sobie sam wyliczyć.
    Bardzo chetnie to zrobie jak tylko bede wiedzial jak to sie robi. Z czego dokladnie jest te 35%?

  2. #82
    Z twojego rake wygenerujesz 1000$ rake 350$ dostaniesz jako rakeback

  3. #83
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    A można usunąć konto w betssonie a potem założyć je jeszcze raz ?Bo jeśli można to z chęcią skorzystał bym z tojego linka .

  4. #84
    Cytat Zamieszczone przez $snatch$ Zobacz posta
    A można usunąć konto w betssonie a potem założyć je jeszcze raz ?Bo jeśli można to z chęcią skorzystał bym z tojego linka .

    Nie ma takiej opcji

  5. #85
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy Zobacz posta
    Witam

    Prawda jest taka że mój serwis oferuje rakeback 35%(...)dla nowych uzytkowników.

    Pozdrawiam
    Jeśli nadal aktualne proszę o linka na pw.

  6. #86
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam, chcialbym pograc troche NL na betssonie, stad moje pytanie do Betsson Polska. Czy room oferuje w tej chwili jakis rakeback? Bo szczerze mowiac jesli mam generowac rake i nic z tego nie miec to bardziej oplaca mi sie przejsc na inny ongamowy room i skorzystac z ich promocji. Pytam bo wyjatkowo lubie Betssona i chetnie pogralbym wlasnie tutaj. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

  7. Witam,

    Niestety żaden z pokerromów sieci ongame nie może oferować rakebacak'a w tym momencie.

    pzdr

    M.

  8. #88
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy Zobacz posta
    Nie ma takiej opcji
    Nie jest to do końca prawda. Można poprosić aby obsługa zamrosiła konto, a potem otworzyć nowe.

  9. #89
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    czasem zdazy sie fakt ze ktos ma wiecej niz jedno konto
    wtedy wystarczy sie skontaktowac ze mna lub supportem aby zamrozic pozostale konta a wybrac jedno z ktorego chce sie w przyszlosci korzystac

  10. #90
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    I jak to jest z tym rakebackiem? Czy Betsson oferuje jakąś ciekawą ofertę?