Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 93
  1. #41
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    No ja wlasnie chcialem wplacic srodki na betsson ale jak zobaczylem prowizje od wplaty karta 2.25% to mi sie odechcialo... To jakis zart ??? Nie widzialem jeszcze roomu co pobiera prowizje od wplaty karta kredytowa... Przy wplacie jaka chcialem zrobic jestem z miejsca w plecy $45, troche L O L ???

  2. #42
    Witam


    Tak jak informowałem wcześniej nasz serwis bedzie chciał wprowadzić rakeback dla wszystkich graczy obecnych jaki nowych na dzień dzisiejszy oferujemy rakeback 35% dla nowych graczy. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszamy. Jak będzie już dostepny rakeback dla obecnych graczy to poinformujemy o tym.



    Pozdrawiam

  3. #43
    No to jak z tym rakeback w Betssonie? Jest dostępny dla nowych graczy czy nie i jak to się ma do promocji 100% bonus do 333$? Czy przy rejestracji należy wpisywać jakieś szczególne kody itp?

  4. #44
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    Sam betsson jeszcze nie wprowadził rake backu ale masa affiliatów już to ma także poszukaj a znajdziesz:]

  5. #45
    Ja specjalnie zarezerwowałem sobie środki na betsson, z myślą o RB, w styczniu miało cos ruszyć - a tu ;(

  6. Niestety wiadomości nie są najlepsze
    W tym momencie ofercie Betssona ne ma i w najbliższym czasie nie będzie oferty typu Rake Back.
    Wszystkie serwisy affilate, które informowały o takiej promocji zostały poproszone o usunięcie informacji na temat RB na Betsson.
    Zakładając w tym momencie konto lub rejestrując się w jakimkolwiek serwisie, gracze nie mogą liczyć na otrzymanie RB
    Robiliśmy wszystko, żeby RB wprowadzić do Polski, i bylismy wręcz pewni że sie uda...
    Niestety sprawy niespodziewanie przyjeły bardzo niekorzystny dla nas obrót

    Pozdrawiam

    Milo

  7. #47
    Na Reload tez nie ma szans?

    Skoro nic nie będzie:
    czy po wpłacie netellerem - można wypłacić na MB?

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez nigdyniewiadomo ; 18-01-2007 o 18:46

  8. #48
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    ja sie zapisalem 3 dni temu z zagranicznej stronki i mam 35% rakeback,,, mam nadzieje ze on jest i bedzie aktualny,, bo nie chce zeby sie okazalo w polowie lutego ze nie dostane rakebacku za styczen , bo wtedy byłbym baaardzo zly <angry>

  9. #49
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    na innych roomach w tej samej sieci można co chwile brać jakiś reload bonus albo kupować sobe za punkty...

    Wprowadzając tego typu promocje zyskalibyście wielu graczy, którzy i tak siedzą na ongam i czaskają bardzo duży rake...
    a tak wspieracie sobie ligi i kasy raczej z tego wielkiej nie macie...

    Pzdr

  10. #50
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish Zobacz posta
    ja sie zapisalem 3 dni temu z zagranicznej stronki i mam 35% rakeback,,, mam nadzieje ze on jest i bedzie aktualny,,


    Betsson prosze o odpowiedz.