Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 93
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Milo jestem drugi po Alchemiku który ma dosyć czekania spadam do konkurencji

    Pozdro

  2. #32
    Również uciekam - ale jak tylko pojawi się coś ciekawego dla "stalaków" - pewnie wrócę, bo i tak Was lubię

    pozdr

  3. Wcale_Nie - my Ciebie też lubimy
    Co do rakebacku - sam jestem nieżle poirytowany bo czytanie postów j.w. nie jest tym co lubie.
    Czekam na ten RB równe niecierpliwie jak Wy ...

    pzdr

    Milo

  4. #34
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    czesc, nie moge sciagnac poker clienta z waszej strony,,, wpisuje betsson, com , biore poker /download i wyskakuje mi cos takiego :" Internet Explorer nie moze pobrac NetInstallBetssonPoker.exe z www.betsson.com
    Program Internet Explorer nie moze otworzyc tej witryny internetowej. Żadana witryna jest niedostepna lub nie mozna jej znalezx. Sprobuj ponownie pozniej"

    co jest nie tak,, jak gram z przegladarki to wszystko dziala ,,

  5. Witam,
    U mnie działa - przed chwila sciągnąłem- więc nie jest to wina serwera.
    Może spróbuj ze strony www.betsson.com/pl
    pzdr
    Milo

  6. #36
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Witam! Szukam nowego miejsca do grania i zastanawiam sie nad betsson. Na stronie www.bonuswhores.com jest wspomniany RB 35%. Przeczytalem ten watek i widze ze czekacie na RB z polskiej strony. Dlaczego? Czy RB ze strony powyzej nie dziala? Co mam robic, zakladac konto ze strony bonuswhores czy czekac na RB ze stronki polskiej a moze wogole poszukac innego roomu? Dzieki

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Nie dziala pewnie dlatego ze trzeba sie zarejestrowac skadstam a wiekszosc osob ma juz konta.

  8. #38
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    Milo, czy wiadomo juz coś o tyam rakebacku w betssonie???????

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    to dziwne bo ja dostalem 14 grudnia rakeback za gre w listopadzie wiec teraz licze na to że 14 stycznia dostane rakeback za grudzien

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Generalnie betson oferuje RB ale z tego co wiem z zagranicznych stronek i dla nowych graczy.