Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 93
  1. #11
    Witam

    Ja chciałem się wypowiedziec też w tej sprawie w tym temacie. Ponieważ duża częśc graczy zakładała konta przez moj serwis i chciałbym żeby wszyscy ci gracze którzy juz mam konta w betsonie załozone przez moj serwis pokerzysci otrzymali taki sam rakeback jak potęcjalni nowi gracze. Rozmawiałem jednoczesnie z supportem Polskim jak i z działem affiliates zagranicznym i dostałem do wyboru rakeback 30-35% dla graczy i wybrałem 35% żeby gracze otrzymali jak najwięcej. Oczywiście chciałbym żeby wszystko było zrobione na 100% i nie było żadnych problemow że ktos nie dostał a ktos dostał zwrot rakeback. Same informacje, że zagraniczne strony moga zaoferowac graczowi rakeback nie pozyskanemu przez danego partnera są mocno naciągane.


    Pozdrawiam i tylko jak otrzymam potwierdzenie co do rakeback 35% dam wszystkim znac

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    prawie "krypto" reklama:]

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    Właśnie dziś dostałem pierwszy rakeback z betsona prosto na moje konto , nie powiem - cakiem przyzwoity. Widać ta strona o której pisałem wczesniej DZIAŁA

  4. #14
    No super a czy ten back jest niezalezny od wyrabianego bonusa powitalnego? Jak to w ogole dziala? Co ta strona ma z tego, że płaci nam rake back?

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    Nie wiem czy jest niezależny, bo bonusa wyrobiłem wczesniej, a co do tej strony to sam nie wiem jak to działa żeby wszyscy mieli zyski i byli zadowoeni (tzn ja, betsson i właściciele tegj strony) , ale w sumie mnie to aż tak bardzo nie interseuje bo przecież nic nie ryzykuję, a ksaka wpada na konto. Pewnie muszą mieć jakiś układ z betssonem i innymu roomami ale jaki to nie wiem

  6. #16
    Witam,

    Z tego co rozumiem to rakeback działa od momentu zarejstrowania u tego affiliate, czyli to co ugrałem do tej pory to mogę sobie pomarzyć...

    A może ktoś wie czy jeśli nie skorzystałem z wejściówki weekly cashback to mogę to zrobić next week czy musze znowu ugrać 200?

    Pozdro

  7. Witam,
    W ciągu kilku dni powinna ruszyć polska wersja rake back'u - więc sugeruję , żeby nie robić niepotrzebnych nerwowych ruchów
    Tickety na Cash Back są ważne tylko na najbliższy turniej i co tydzien trzeba postarać się o nowy.
    Na szczęście punkty na betssone wyrabia się szybko ...

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Betsson Polska ; 18-12-2006 o 12:14

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    a można prosić o jakieś szczegóły dotyczące tego rake back'u?

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Witam,
    W ciągu kilku powinna ruszyć polska wersja rake back'u -

    pozdrawiam
    Kilku dni, tygodni ?

  10. Cytat Zamieszczone przez wcale_nie Zobacz posta
    Kilku dni, tygodni ?
    lol - dni oczywiście

    pzdr