Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Ile mozna to zniesc?? Ludzie 3 tydzien caly czas w plecy. Zaczalem sie zastanawiac czy umiem grac sam nie wiem. czy mial ktos z was gorzej ?? i powiedzcie co zrobic ???

  2. #2
    mnie przez ostatni miesiac tak wydymal river, ze chcialem sobie odpuscic-mialem dosc-ale niestety chyba nie umiem.
    nie sadze, ze cos z moja gra jest zlego, po prostu ludzie potrafia wchodzic z takimi pojebanymi kartami gdy ty dajesz allin-a, ze glowa mala.
    z reszta huj z tym-zaczniesz cos tam wygrywac to Ci przejdzie.

    glowa do gory, albo...przestan grac
    pozdro

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Każdy z nas nie raz tak miał

    Nawet gdzieś już taki wątek jest...

    Opcji masz kilka:
    - graj swoje w końcu się skończy
    - zrób przerwe
    - zmień room
    - zmień stawki

    Zależy od tego na jakich stawkach grasz i jak sobie radzisz z takimi seriami jeśłi chodzi o styl gry.

    Ja po ostatnich 2 tygdoniach gdzie albo jestem colddecked albo przegrywam z 2-outerami też właśnie robie sobie przerwe z tydzień.

    Pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    u mnie to samo. gram limit 0.5/1 1/2 ostatnie 3 - 4 tygodnie "gram swoje" i wszystko w plecy...juz sam nie wiem....

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    z daleka...
    Posty
    20
    3 - 4 tygodnie to zdecydowanie jest cos nie tak z twoja gra.

    1. Zrob parodniowa przerwe
    2. Podaczs przerwy zastanow sie nad taktyka swojej gry
    3. Zapomnij ile jestes do tylu i po paru dniach sprobuj ponownie z pozytywnym nastawieniem do gry


    pozdro

  6. #6
    Dzieki Mam nadzieje ze jakos pojdzie. Po dziziejszym zagraniu myslalem ze huj mnie strzeli.
    Dostalem KK na stole 25/50. Bylem Na BB.
    Rejs do 2, 2 mnie sprawdzilo wypadlo K 25, 25 w kolorze, mysle sobie dojebie zeby czasem nie grali rzucam 5 wypada 10 nie w kolorze rzucam swojego all ina czyli 34 jeden mnie sprawdza - mial 17$ chyba wypada......
    KURWA




    Q nie w kolorze - patrze a ta dziwka miala AJ ale zadna karta w kolorze. Nie wiem jak mozna byc tak pojebanym..... jeszcze rozumiem grac na kolor ale ta dziwka grala na strita. Dobra bo mie ponioslo troche.
    PZDRO

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Spokojnie stary

    Ja ostatnio jednego dnia na NL100 za 100$ AA i KK preflop na allina vs jakieś tam 44, 66 itd i dchodziły im te 2 outsy!!!

    I tak w kółko

    Albo jak nie tego typu rozdania to odrazu jestem coldecked nl wczoraj AQ na flopie AQQ i gość miał AA
    albo 999 vs AAA itd

    a co do 3-4 tygodni to nie wiemy przecież ile kolega grał w te ostatnie 3-4 tygodnie - ja np ostatnie 2 tygodnie też prawie cały czas w plecy ale łącznie grałem tyle co czasami w jeden weekend więc jestem pewien, że ma to znaczenie.

    W moim przypadku o ile bankroll stabilny to nawet przy dużych downswingach (teraz ok 10buyinów) robie 1-2 dni przerwy i wracam do gry z nowym zapałem

    Powodzenia

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    z daleka...
    Posty
    20
    pukacz, koniecznie zrob sobie przerwe

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    przerwa , żeby nabrać swieżosci i romzachu jak grasz stoliki glownie to pograj teraz turnieje i SnG i na odwrot

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Pukacz kurwa kolegów nie pytasz tylko na forum wrzucasz takie sprawy

    ja proponuje tak:
    poniedizalek : liga na bemwoie pozniej stoliczek tak do 4
    wtorek : jakies turnieje w necie
    środa : pogramy w Akademiku sład sie zbierze na bank
    czwartek : powtórka z środy
    piatek : znaów troszke gry w necie jakis turniej
    sobota : powtórka ze środy i czwartku.

    I zobaczysz ze znów wszystko bedzie spoko