Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 145
  1. #101
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    sebkrol ma racje. Jak masz przejebać to przejebiesz z tym że dłużej to potrwa. W końcu 2x8=16, 8x2=16 i 16x1=16

  2. #102
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Ludzie! Ale jak wy sobie wyobrażacie grę na 8 stołach mając 10xBI? Przecież o tym właśnie jest mowa. Przegrywasz 3xBI w jednej sesji i w następnej już nie zakręcisz 8 stołów full BI!

  3. #103
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Kurde Kapol czy Ty dzisiaj cos pijes

    Kto powiedzial ze wyobraza sobie granie 8 stolow z 10 buyinami

    Mowimy tylko ze liczba stolow nie ma znaczenia !!!!!

  4. #104
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    ziom ale to tylko kwestia czy przejebiesz to w jeden dzien czy w 2 tygodnie!!
    [...]
    To jak z z rzutem kostami co za roznica czy rzucisz 20 naraz czy 20 razy jedna kostka??
    Nieprawda.

    a) z multi jak ztiltujesz po czyms na jednym stole, to ma to wplyw na pozostale

    b) nie jestes w stanie poswiecic tyle samo uwagi na kazdy z powiedzmy 8miu stolow co na jeden, ergo grasz nieco gorzej.

    ta gra na stolach w multi nie jest poprostu zdarzeniami niepowiazanymi. Jedynie karty na stolach sa niepowiazane, ale downswingi nie zaleza wylacznie od kart.

  5. #105
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Rami ale zakladam ze jak ktos gra na 8 stolach to gra tylko minimalnie gorzej niz gdy gra na mniejszej ilosci.

    A co do tiltu to tez mozna rownie dobrze powiedzec ze jak tiltujesz na jednym stole to wtedy gracze to widza, a gdy grasz wiele stolow to gracze nie wiedza na innych stolach ze juz tiltujesz

    Wiec mowie jest na 8 stolach gra osoba ktora wie co robi to nie ma rozznicy w ilosci buyinow ktore powinna miec

  6. #106
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    [...]
    Wiec mowie jest na 8 stolach gra osoba ktora wie co robi to nie ma rozznicy w ilosci buyinow ktore powinna miec
    minimalnie gorzej / nieco itp to nie jest w pelni "nie ma roznicy" - jeno gwoli matematycznej scislosci zdazen niezaleznych

    dla jasnosci: bron boziu nie postuluje osmiokrotnie wiekszego BR przy grze na 8miu stolach w porownaniu z jednym stolem

  7. #107
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Ja chyba jestem pojebany, ale...
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    Wiec mowie jest na 8 stolach gra osoba ktora wie co robi to nie ma rozznicy w ilosci buyinow ktore powinna miec
    Cytat Zamieszczone przez rami
    bron boziu nie postuluje osmiokrotnie wiekszego BR przy grze na 8miu stolach w porownaniu z jednym stolem
    ...myślę zupełnie odwrotnie. Dlatego też gdybym miał grać 2 stoliki na raz, to do przejścia na NL50 wystarczyłoby mi $500-$700. A grając 8 - mój nick nie postanie na NL50 przed $2k.
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    nigdy wplace nigdzie swojej kasy. jestem na freerollu, jak sie skonczy to trudno
    Jeśli uważasz, że granie zasadą 40xBI jest "mega crazy", to w/w zdanie jest chyba "megasuperextraokurwajapierdolę crazy" .

  8. #108
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Dobra spoko Kapol widze ze ty sobie poprostu tak uwazasz i tylko ciagle to powtarzasz Nikt Ci nie broni. Ja mowie jak jest od strony czysto matematycznej/statystycznej.

    To troche jak ludzei sobie mysla ze jak 15 razy pod rzad wypadl orzel to teraz wypadnie raczej reszka

  9. #109
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Eeeee... Wybacz, ale jak dla mnie to tak właśnie uważają osoby, które nie wierzą w porządny downswing.
    Jak przegrałem 4BI pechami to teraz już na pewno nie dobierze tego gutshota. Kurwa, dobrał...

  10. #110
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Moim zdaniem grajac na 8 stolow automatycznie gra sie bardziej tight (lepiej?), bo nie masz czasu aby grać "średnie" układy i po prostu je pasujesz... grajac 1 lub 2 stoliki czasami zaczyna dopadac Cie nuda i robisz glupie rzeczy...

    nikt nie napisale o 10BI przy graniu 8 stolikow... moim zdaniem wogole multitabling nie jest najlepszy, bo wtedy grasz tylko kartami a duzo wiecej korzysci odnosi sie grajac z przeciwnikiem