Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 156
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Panowie wysyłacie smski moze którys sie dostanie - i brac tylko koperty bo albo cos więcej albo nic

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    specjalnie dzisiaj sobie włączyłem tą gre i mysle moze ktoś w koncu zmontuje tego Ibisza. Był kandydat chyba od nas po zapytał się Ibisza czy kiedyś grał w pokera na pieniążki na co Ibisz ze nie nigdy no i coś tam jeszcze pogadali sobie o zakładach w ciemno no ale w końcu dał sie zmontować klasycznie z narastającym napięciem sprzedał kopertę z 50 tysiączkami za 12 - jednak co robi zywa gotówka z ludźmi

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    G. Slask
    Posty
    70
    Dopiero teraz zauwazylem ten temat - wydaje mi sie, ze nikt nie ucieka ze studia tak po prostu zabierajac koperty poniewaz przed nagraniem uczestnicy podpisuja jakies zobowiazanie czy umowe o koniecznosci uczestniczenia w licytacji. Jesli istnialaby mozliwosc skasowania kopert do kieszeni (po banalnych 5 pytaniach) program stracilby sens.

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    nic takiego nie ma do podpisania jest mozliwosc od razu wziecia kopert bez licytacji :P widzialem to w jakims odcinku jak koles wlasnie tak zrobil

  5. #25
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Jasne, że nic takiego nie ma.
    Też widziałem jak ktoś tak zrobił.

    Gra jest super, ale po pierwsze Ibisz mnie wkurwia nieprawdopodobnie a po drugie denerwuje się oglądając to na maxa - ludzie takie głupie decyzje podejmują.

    Jak już ktoś kiedyś napisał - jeśli udało się odpowiedzieć na 5 pytań trzeba brać koperty i do domu. Jeśli ma się pecha i wylosowałeś -100% trudno!!!

    Jakbym się pokusił na te 8K w zamian za kurwa 250K to całe życie bym sobie pluł w brode.
    No i nie mówiąc już o wiedzy dot technik negocjacyjnych tych ludzi:
    A wystarczyłoby przeczytać kilka stron w necie i każdy średnio inteligentny człowiek mógłby ugrać zdecydowanie więcej niż teraz się to statystycznie udaje.
    A co dopiero po szkoleniach z negocjacji bo po takim to już całkiem proste

    Pzdr
    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 26-01-2007 o 13:32

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Gra z Ibiszem to tak jak Heads up z średnio dobrym amerykaninem. Trzeba tylko wiedzieć co myślą psychologowie, że ty myślisz ;p

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    26
    Nie lubię patrzeć na ten program...właśnie przez to że widzisz jak ludzie głupio wtapiają grube siano. jakoś mnie to denerwuje dziwnie

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Lubie ten program, ale tez wkurzaja mnie zawodnicy. Zasada jest jedna. Zdobywasz koperty i walisz all-ina. Wyjdziesz bogatszy lub z niczym.

    Ibisz ma podstawowa przewage nad graczem, zna jego karty

    Mnie rozwalily dwie babeczki.
    Pierwsza miala w kopertach 230k, przez caly program sie targowala. Ibisz najpierw zaproponowal jej spora gotowke za nie. W koncu blondyneczka sama sprzedala mu koperty za 5k. Takiej idiotki w zyciu nie widzialem
    Druga babeczka miala 3 koperty w jednej -100% w pozostalych 130k. Ibisz kazal otworzyc jej te pozostale i powiedzial, ze w tamtej ma -100!!!, po czym zaczal testowac jej chciwosc. W koncu zaproponowal jej 30k za koperty. Niestety "glupia" nie skusila sie i wyszla z zerem.

    P.S Program jest fajny, ale czasami wkurzajacy. Niektorzy sa strasznie glupi i zachlanni.

  9. #29
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Ja tam sądze że sporo w tym programie jest ustawione.
    Widziałem chyba z 3 odcinki i były żenujące.. nie wspominając już o rzekomych umiejętnościach negocjacji Ibisza.

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Mnie rozwala jak ktos sprzedaje koperte za mala kwote zeby potem ja odkupic za 5x wiecej. Sama gra w ciemno nie ma wiekszego sensu bo prowadzacy wie wszystko a gracz nic to powoduje ze nie ma ta gra wiekszego sensu, lepszy byl ten program z licitycja miedzy druzynami, ale on tesz mial swoje wady.