Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Siatkowka: MS.

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Byly tematy odnosnie mistrzostw swiata w pilce noznej, tymczasem jesli chodzi o siatkowke to cisza . Czyzby na forum nie bylo fanow? Dla mnie jest to bardziej widowiskowy i dynamiczny sport i jestem gotowy wstac w srodku nocy aby obejrzec jakikolwiek mecz Polakow w siatke (w przeciwienstwie do pilki noznej).

    Tak wiec ogladam kazdy nasz mecz na mundialu i jestem mile zaskoczony gra Polakow. Widac Lozano zrobil swoje (trenerzy z zagranicy sa widac lepszymi fachowcami, smutne ale prawdziwe), zmiany w taktyce sa widoczne i skuteczne, wkoncu wygrywamy mecze ktore powinnismy wygrywac i to dosc pewnie, co nie zawsze sie udawalo.

    Niedlugo najwazniejszy mecz do tej pory, z Rosja i mam nadzieje, ze wkoncu bedziemy gora, przynajmniej w siatkowce.
    Sa tu jeszcze jacys kibice?? Wasze prognozy na mecz z Rosja?

    PS Jeszcze maly minus dla naszych kibicow w Japonii, ktorzy dziasaj niecalkiem trzezwi spiewali np. "Piotrek Gruszka niech żyje, niech się z nami napije" i tym podobne.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Co do wyniku to juz nie bedzie raczej 3:0 dla nas

    ale wierze ze wygramy.
    wydaje mi sie ze 3:2 bedzie i bedzie piekny mecz.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    będzie ciężko ale chłopaki są na niezłym "gazie". moja prognoza to 3:1 dla naszych.

    nie mogę się powstrzymać by pojechać mojego kumpla, pokerzystę zresztą, ale wybitny antysportowiec, który raz podczas oglądania meczu siatkówki z nami po godzinie się zapytal
    " ile trwa jedna połowa" D: pozdro dla Ciebie Borek

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Przypomniał mi się kawał o Borku z TV

    Jakie 3 rzeczy zabrałby Borek na bezludną wyspę?

    1. Żel
    2. Kołtonia
    3. żel dla Kołtonia




    P.S. Co do naszych to wierzę, że wygrają 3:1.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Cytat Zamieszczone przez G-Dave Zobacz posta
    Przypomniał mi się kawał o Borku z TV

    Jakie 3 rzeczy zabrałby Borek na bezludną wyspę?

    1. Żel
    2. Kołtonia
    3. żel dla Kołtonia

    hehehehe
    omało z krzesła nie spadłem.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Hehe. Dżołk przedni. Dla mnie moze byc i 3-2 obysmy im skopali dupy.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    66
    dobre z tym Borkiem , hehe

    Też oglądałem wszystkie spotkania Polaków z wyjątkiem meczu z Japonią. Innych drużyn w akcji nie widziałem , ale myślę że z Rosjanami i Serbami wygramy . Dalej nie wybiegam w przyszłość, ale finał z Brazylią bardzo prawdopodobny

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    A ja dołoże łyżke dziegciu do tej beczki miodu. Dlaczego założyłeś ten temat dopiero teraz a nie przed lub na początku MŚ, jak taki jesteś fan siatkówki. Nie sądze żeby ten temat się pojawił tutaj jakby nasi mieli przegrany jakiś mecz i nie mieli szansy na awans do półfinału, ale to jest moja skromna opinia.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    @Drauger

    Bez przesady. Ważne, że temat jest :wink:
    Fakt faktem temat założony późno, ale przynajmniej każdy się może wypowiedzieć, a Ty już jedziesz El Capitana, że nie jest prawdziwym fanem.

    Chill out man :wink:

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Wiecie jaki ja jestem zawsze znade dziure w całym :twisted:
    A jak nasze złotka grały to jakoś żadnego topica nie było, a czemu bo nie wygrywałały.
    Jakby grały tak jak męska reprezentacja myśle że by ktoś o nich napisał.

    P.S. El Capitan moja wypowiedź nie była skierowana ąż tak do ciebie osobiście, ale troche bardziej ogólnie.