Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    W jakich godzinach najlepiej wam się gra???
    O której godzinie gra najwięcej donków ?

    Z moich obserwacji wynika, że najlepiej zaczynać gre koło godziny 22. Zgadzacie się z tym ?

    Czy istnieje jakaś zależność jeżeli chodzi o dni tygodnia ? Tzn czy np w weekendy łatwiej natrafić na "niedzielnych" pokerzystów ??

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Na pewno zależy to od roomu. W sieci Entraction chyba najlepiej byłoby (jeszcze nigdy w życiu tego nie zrobiłem) wstać wypoczętym o 4-5 rano (to pewnie dlatego ) i dosiadać się do ludzi grających całą noc.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    na FTP - 02-00 - 09-00 (polskiego czasu)

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Interesuje mnie głównie PokerStars ale myśle ,że można dzielić się obserwacjami z różnych roomów, tak żeby każdy mógł sobie w tym wątku sprawdzić kiedy jemu najbardziej się opłaca grać.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    starsy NL25 FR - wieczorem (21+) PL czasu ciezko mi trafic wiecej niz 2 fishe na stole a poza tym sami multitablerzy, rano (10-14) czasami zdarza sie z 4 dawcow.

    mala proba na razie, ciekawe jak reszta uwaza.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Ja bym sie chetnie dowiedzial w jakich godzinach graja nasi prosi internetowi, warsaw i spolka. Sam gram na FT i zaczynam powaznie brac pod uwage nocne zmiany

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Z mojego doświadczenia to wygląda tak:
    Everest - w nocnych godzinach to głównie regi, najwięcej dawców to gdzieś 15-21
    PokerStars - tutaj jest zawsze spory ruch, ale mnie najlepiej grało się z Amerykanami (od ok 17-18 czasu polskiego wzwyż). Nie próbowałem nocnych sesji, ale pewnie też jest dobrze bo Amerykanie wtedy grają Przed południem czasu polskiego to tragedia (ok 50-60k ludzi).
    Entraction - gram od niedawna, ale uważam że między 24, a 10 rano ciężko o dobre gry, bo mało ludzi. Nawet mi się to podoba, bo jakoś wolę grać w dzień niż w nocy. Ogólnie to z moich obserwacji wynika, że najlepsze gry są wtedy, kiedy jest największy ruch na danym roomie - po prostu najwięszy wybór gier (stolików).

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    czarna godzina

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    czarna godzina
    mozesz wyjasnic ? widocznie nie rozumiem pokerowego slangu, no chyba ze to nie jest jednak na temat, po nocy napisane po kilku glebszych ...

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    PokerStars - tutaj jest zawsze spory ruch, ale mnie najlepiej grało się z Amerykanami (od ok 17-18 czasu polskiego wzwyż). Nie próbowałem nocnych sesji, ale pewnie też jest dobrze bo Amerykanie wtedy grają Przed południem czasu polskiego to tragedia (ok 50-60k ludzi).
    Entraction - gram od niedawna, ale uważam że między 24, a 10 rano ciężko o dobre gry, bo mało ludzi. Nawet mi się to podoba, bo jakoś wolę grać w dzień niż w nocy. Ogólnie to z moich obserwacji wynika, że najlepsze gry są wtedy, kiedy jest największy ruch na danym roomie - po prostu najwięszy wybór gier (stolików).
    Pierwsze pogrubione przeze mnie zdanie to jakiś LOL - większość roomów / sieci to by chciała mieć chociaż w szczycie taki trafic!!

    A drugie pogrubione zdanie +1

    I jeszcze moje spostrzeżenia:
    - Ultimatebet - rano gdzieś do 9-10 niski poziom, potem mało osób i sporo dobrych gdzieś 10-15, potem coraz więcej i wieczorem jest trochę donków. Choć rano chyba najwięcej
    - PokerStars. Też mi się wydaje że gdzieś do 9 rano jest więcej donków niż później. Z kolei wieczorem gdy bardzo dużo stołów - też łatwiej idzie donków znaleźć
    - Everest - jakoś rano niby mało stołów ale wysoka oglądalność flopa i dużo donków
    - Boss - wieczorem lepiej - rano / południe mało stołów i sporo dość kumatych graczy w stosunku do wszystkich grających.