Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Proponuję cykliczne wspólne granie na PokerStars przy pomocy turnieju Sit&Go. Ustalamy termin (ja proponuję czwartek 20:00) i sprawdzamy jak wygląda Hold'em NL za 5,50 $ na 18 osób. Jeżeli jest zarejestrowanych <5 osób to w trybie pilnym rejestrujemy się. Jeżeli już jest zarejestrowanych >5 to czekamy aż ten turniej się zapełni i powstanie nowy na który będziemy się rejestrować. Ta 5 to oczywiście cyfra przykładowa. Wszystko będzie zależeć od Waszego zainteresowania zabawą.

    Są chętni
    Pamiętajcie liczba miejsc ograniczona ( 18 ) 8)

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ja jestem za , chociaz zal mi zabierac kase znajomym, ale jak sie prosisz Kirek ...

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Na mnie też możecie liczyć jakby co. To może umówimy się od razu na najbliższy czwartek (15.I) o 20 i zobaczymy jak wyjdzie (godzina :00 wg czasu pokerstarsowego). Przy okazji będzie okazja, żeby coś może wspólnie podebatować o najbliższym turnieju live.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    A przy okazji moze reaktywujemy kanal ircowy ?

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    No to super
    Jest nas już 3 tak więc startujemy
    Pierwszy turniej: 15 stycznia godz.20:00 (14:00 na PS)

    Pozostawmy wariant z cyfrą 5 jako obowiązujący.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Ja czekam na credit card, bo niestety jeszcze nie mam. Rozumiem, że na PokerStars tylko w ten sposób mogę dokonać płatności?

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Jest też możliwość przelewania $ pomiędzy kontami zarejestrowanych graczy. Cała operacja trwa do 10 min 8) .

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Nie było tak najgorzej. Choć potrafię wyobrazić sobie większą frekwencję . Zagrało 6 osób. Do finałowego stolika dotarły 4 ale główne role niestety przypadły innym. Nasze miejsca:
    6. Cauley
    7. WMMN_Forger
    8. Vojtek
    9. Marian
    11. Kirek
    12. Doli
    Nasi pogromcy to:
    1. DiamondJim27
    2. Krane
    3. Inu4ia

    Mam nadzieje że, podobała Wam się ta zabawa i będziemy ją kontynuować w coraz szerszym gronie.
    Jest jeszcze 12 miejsc wolnych 8) .

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Mi sie podobala do pewnego momentu ;P
    A tak na przyszlosc to proponuje wszystkim zainstalowac irca i przed turniejem spotkamy sie na kanale #poker2 (jak ktos bedzie mial jakies problemy z mIrcem to niech da mi znac na gg). Zeby zrobic z tego jakis cykliczny turniej proponuje ustalic jakas stala godzine i termin, moze sobota o 21 co wy na to?

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    no ladnie sie podlozyliscie panowie :twisted:
    jak tylko bede mial jakis chajc zeby wplacic - to chetnie zagram takze..