Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42
  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    No i co z Wami śpiochami i innymi zapominalskimi
    Dzisiaj tylko Cauley chciał się ze mną bawić. Czekaliśmy aż na liście znajdzie się 13 graczy, wtedy ponieważ oprócz nas nikogo znajomego nie było to po szybkich uzgodnieniach przełączyliśmy się na turniej 9 osobowy za 11$.
    Przynajmniej mieliśmy pewność udziału w finałowym stoliku 8) .
    Cauley nie zaszalał i odpadł w pierwszej puli w jaką się zaangażował co dało mu 8 miejsce. Ja miałem troszkę więcej szczęścia. Np. mając TT naciąłem się na KK ale już na flopie zobaczyłem trzecie T :P . I tak sobie grając dobrnąłem do 2 miejsca. Ścisły finał rozpocząłem z przewagą ale już pierwsza pula to zweryfikowała :? . Przez pewien czas jeszcze się broniłem jednak ostatecznie musiałem uznać wyższość rywala.

    ps.1 Dlaczego tak mało nas się bawi Z eliminacji do kadry na WPT wiem że konto na PS ma dużo więcej osób

    ps2. Marian jesteś na tyle zaufaną osobą że możesz zawsze przez gg wspomnieć o problemach z $ na PS a ja w ciągu 10 min to rozwiążę. Przynajmniej dopóki mam delikatną nadwyżkę na koncie PS 8)

  2. #22
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Dziś udało się wyrównać rekord frekwencji a dodatkowo mieliśmy jednego kibica (Pinio) :P . Co do rezultatów to jenak marnie :? .
    Nasze miejsca:
    5. Doli
    6. Kirek
    8. Marian
    9. Francc
    13. Cauley
    17. supersebo

    Panowie chyba pora wziąść się do roboty

    ps. Ja za tydzień nie mogę grać ale mam nadzieję że ktoś krótką relację zamieści.

  3. #23
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Obserwujcie i uczcie sie Na PS gra gosc Addemon, jak zaczynalem grac to on wlasnie konczyl grac na 0.01/0.02. Teraz gra 0.50/1, a Sit&Go wygrywa prawie kazde Nie siadajcie z nim do stolu

  4. #24
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    No to ponownie grała nas szóstka. I ponownie wyniki takie sobie :?, a w moim przypadku TRAGEDIA (może powinienem zacząć grywać w wojnę :shock: ). Przynajmniej Francc otarł się o podium no i załapał na płatne miejsce.
    Nasze wyniki:
    4. Francc
    7. Natina!
    11. Doli
    12. Marian
    17. Kirek
    18. supersebo

  5. #25
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Kirka tym razem nie bylo, wiec raport bedzie moj.
    Nowy miesiac, nowa jakosc Poszlo nam zdecydowanie niezle.
    Gralo nas 4 i zmiescilismy sie w top 6.

    1. Doli
    4. Cauley
    5. Supersebo
    6. WMMN_Forger

  6. #26
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    No to mamy nowy rekord frekwencji Grała nas dzisiaj ósemka :P
    Nie zajeliśmy tych ostatnich miejsc :twisted: ale nie było nas również w czołówce
    Nasze miejsca:
    5. Doli
    6. mich1976
    8. Marian
    9. Cauley
    10. Pinio
    11. Kirek
    12. supersebo
    13. skaand

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Zalogowałem się kilka dni temu do PS, grałem trochę, ale od dwóch dni nie mogę się zalogować. Ktoś ma pomysł dlaczego? Cały czas tylko "connecting..."

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Ok już wiem, to mój firewall protestował Szkoda, za póĽno się zorientowałem, a widzę, że frekwencja była niezła... Możecie liczyć na mnie za tydzień..

    pozdr

    Warsaw

  9. #29
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    I kolejny rekord frekwencji pobity A ponieważ co najmniej jeszcze 3 osoby wyrażają chęć grania za tydzień to szykuje się że, w jubileuszowym X turnieju będzie nas ponad 10 osób :P .
    Dziś grało nas 9. Przy finałowym stoliku zasiadło nas 5 ale na podium wdrapał się tylko jeden. Za to na najwyższe
    Gratulacje dla skaand
    Nasze miejsca:
    1. skaand
    6. WMMN
    7. WMMN_Forger
    8. Kirek (na pocieszenie pozostaje mi fakt że poległem w pojedynku ze zwycięzcą :? )
    9. supersebo
    10. Francc
    12. Doli
    13. Marian
    15. Cauley

    PS. Równolegle z naszym turniejem grałem też duży turniej w Hold'em NL za 1$. Wynik też średni bo 58 miejsce. Ale ponieważ grało 668 osób to załapałem się na kaskę 1,67 $ czyli całe 67 centów na czysto :shock:

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Hej
    drugi raz gralem w czwartkowym turnieju i naprawde z checia czekam na kolejne spotkanie , wieczor- czwartek wchodzi na stale w moj kalendarz